Assa Abloy

Mindspace podbija Wielką Brytanię

Lobby i recepcja nowej londyńskiej przestrzeni Mindspace
Wiodący europejski operator przestrzeni coworkingowych - Mindspace rozwija się w Wielkiej Brytanii.

W II kw. 2018 r. Mindspace otworzy swoją drugą lokalizację w londyńskim Shoreditch. Operator przestrzeni coworkingowych będzie zajmował ósme i dziewiąte piętro budynku znajdującego się w dzielnicy East End przy 9 Appold St. Te dwa piętra oferują łącznie 3800 mkw. powierzchni, na której będzie pracować ponad 900 członków Mindspace.

Nowa lokalizacja zapewnia doskonałe warunki pracy dla członków społeczności Mindspace. Londyńska przestrzeń coworkingowa będzie znajdować się zaledwie 10 minut od ronda Silicon Old Street. Mindspace będzie zlokalizowana w centrum East London Tech City – trzeciego na świecie, największego zagłębia start-upów rozwijających się w dziedzinie technologii. 

Londyn jest doskonałym rynkiem dla ekskluzywnych rozwiązań coworkingowych oferowanych przez Mindspace, dlatego też zamierzamy zaznaczyć tutaj naszą obecność. W związku z dużym popytem i zainteresowaniem naszą pierwszą londyńską lokalizacją w budynku Relay, ulokowaną tuż nad stacją Aldgate East, z radością informujemy o otwarciu kolejnej przestrzeni coworkingowej w Tech City. Wyznaczająca najnowsze trendy dzielnica Shoreditch jest jednym z najbardziej pożądanych miejsc do życia i pracy w Londynie. W Mindspace podzielamy tę samą pasję do sztuki i kultury, jak również włączamy ją do naszych przestrzeni na całym świecie. Londyńskie Tech City przyciąga wiodące firmy, start-upy, akceleratory i fundusze inwestycyjne. Niektóre z nich już przynależą do globalnej społeczności Mindspace – powiedział Dan Zakai, współzałożyciel i prezes zarządu Mindspace.

Mindspace powstał w 2014 roku z inicjatywy Dana Zakai i Yotama Alroya. Łącznie posiada 15 powierzchni coworkingowych w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Polsce, Izraelu, a wkrótce uruchomi swoją pierwszą lokalizację w Stanach Zjednoczonych. Społeczność Mindspace to ponad 8 000 członków, pracujących dla 2000 firm na całym świecie. Wśród klientów Mindspace są uznane światowe marki: Microsoft, Barclays Bank, Samsung, SAP, Lufthansa, M&C Saatchi, Techstars Accelerator, Euronews i Cheetah Mobile.

 


0.0
Tagi: Mindspace
Napisz pierwszy komentarz