HAVRE Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoAluprof S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoTorus logoKontor logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoAgrobex Sp. z o.o. logoEcho Investment logoPodium Investment logoArchicom logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTERBIURO logoBusiness House logoVantage Development S.A. logoSpectra Development logoPorto Office A Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoNowy Styl Group logoGhelamco Poland logoFYI Commercial Consulting logoCity Space logoOlivia Business Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoGTV Lighting logoUNIMOR Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTétris Poland logoLC Corp S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Kameralny, chociaż .big

Ghelamco prezentuje swój pierwszy projekt w Krakowie. Jest nim biurowiec .big, którego budowa już się rozpoczęła.

W Krakowie u zbiegu ulic Bohdana Zielińskiego i Kapelanka powstaje biurowiec .big. Obiekt zaoferuje 10 000 mkw. powierzchni biurowej i 1500 mkw. powierzchni handlowej. 

Nazwa projektu jest przewrotna. Nie odnosi się bowiem do rozmiaru budynku. Podkreśla za to potencjał jaki drzemie w Krakowie oraz w tej lokalizacji. Jestem przekonany, że .big stanie się miejscem, które będzie przyciągać wielkie talenty pracujące nad innowacyjnymi rozwiązaniami – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland. 

.big to kameralna inwestycja, która będzie się wyróżniać elegancką architekturą i nietypowymi rozwiązaniami. Pięciopiętrowy biurowiec został zaprojektowany przez krakowską pracownię architektoniczną Q-arch. Niektórzy najemcy .big będą mieć do dyspozycji własne tarasy. Dodatkowo na pierwszym piętrze, wewnątrz bryły budynku, powstanie patio. Do dyspozycji użytkowników biurowca zostanie oddany blisko 200-metrowy taras na dachu.

Zaletą inwestycji jest lokalizacja, która pozwala na łatwy dostęp do centrum miasta, a jednocześnie znajduje się blisko Parku Skały Twardowskiego i zalewu Zakrzówek. Położenie .big zachęca także do korzystania z komunikacji miejskiej i rowerów. Biurowiec powstaje w pobliżu tras rowerowych i stacji Wavelo. W poszukiwaniu najemców dewelopera projektu, Ghelamco Poland, wspierać będzie międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra