Echo Investment logoSpectra Development logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoHAVRE Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoTorus logoArchicom logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoEkodom Deweloper logoAluprof S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoCOTEX Office Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoDuda Development logoFYI Commercial Consulting logoGhelamco Poland logoPodium Investment logoOlivia Business Centre logoCity Space logoBusiness House logoForbo Flooring Systems Polska logoFuture Processing logoTétris Poland logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTork logoGTV Lighting logoLC Corp S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKontor logoCHB14 logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Kameralny, chociaż .big

Ghelamco prezentuje swój pierwszy projekt w Krakowie. Jest nim biurowiec .big, którego budowa już się rozpoczęła.

W Krakowie u zbiegu ulic Bohdana Zielińskiego i Kapelanka powstaje biurowiec .big. Obiekt zaoferuje 10 000 mkw. powierzchni biurowej i 1500 mkw. powierzchni handlowej. 

Nazwa projektu jest przewrotna. Nie odnosi się bowiem do rozmiaru budynku. Podkreśla za to potencjał jaki drzemie w Krakowie oraz w tej lokalizacji. Jestem przekonany, że .big stanie się miejscem, które będzie przyciągać wielkie talenty pracujące nad innowacyjnymi rozwiązaniami – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland. 

.big to kameralna inwestycja, która będzie się wyróżniać elegancką architekturą i nietypowymi rozwiązaniami. Pięciopiętrowy biurowiec został zaprojektowany przez krakowską pracownię architektoniczną Q-arch. Niektórzy najemcy .big będą mieć do dyspozycji własne tarasy. Dodatkowo na pierwszym piętrze, wewnątrz bryły budynku, powstanie patio. Do dyspozycji użytkowników biurowca zostanie oddany blisko 200-metrowy taras na dachu.

Zaletą inwestycji jest lokalizacja, która pozwala na łatwy dostęp do centrum miasta, a jednocześnie znajduje się blisko Parku Skały Twardowskiego i zalewu Zakrzówek. Położenie .big zachęca także do korzystania z komunikacji miejskiej i rowerów. Biurowiec powstaje w pobliżu tras rowerowych i stacji Wavelo. W poszukiwaniu najemców dewelopera projektu, Ghelamco Poland, wspierać będzie międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

 

Napisz pierwszy komentarz
TORK - duży
mantra