GTV Lighting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoSpectra Development logoVantage Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-BUD logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoTétris Poland logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKwiaty dla biura logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoTorus logoCOTEX Office Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKart Sp. z o.o. logoBusiness House logoRIS Kotes logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCity Space logoOlivia Business Centre logoFYI Commercial Consulting logoPodium Investment logoForbo Flooring Systems Polska logoINTERBIURO logoNowy Styl Group logoFabryka Mebli Biurowych MDD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Kameralny, chociaż .big

Ghelamco prezentuje swój pierwszy projekt w Krakowie. Jest nim biurowiec .big, którego budowa już się rozpoczęła.

W Krakowie u zbiegu ulic Bohdana Zielińskiego i Kapelanka powstaje biurowiec .big. Obiekt zaoferuje 10 000 mkw. powierzchni biurowej i 1500 mkw. powierzchni handlowej. 

Nazwa projektu jest przewrotna. Nie odnosi się bowiem do rozmiaru budynku. Podkreśla za to potencjał jaki drzemie w Krakowie oraz w tej lokalizacji. Jestem przekonany, że .big stanie się miejscem, które będzie przyciągać wielkie talenty pracujące nad innowacyjnymi rozwiązaniami – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland. 

.big to kameralna inwestycja, która będzie się wyróżniać elegancką architekturą i nietypowymi rozwiązaniami. Pięciopiętrowy biurowiec został zaprojektowany przez krakowską pracownię architektoniczną Q-arch. Niektórzy najemcy .big będą mieć do dyspozycji własne tarasy. Dodatkowo na pierwszym piętrze, wewnątrz bryły budynku, powstanie patio. Do dyspozycji użytkowników biurowca zostanie oddany blisko 200-metrowy taras na dachu.

Zaletą inwestycji jest lokalizacja, która pozwala na łatwy dostęp do centrum miasta, a jednocześnie znajduje się blisko Parku Skały Twardowskiego i zalewu Zakrzówek. Położenie .big zachęca także do korzystania z komunikacji miejskiej i rowerów. Biurowiec powstaje w pobliżu tras rowerowych i stacji Wavelo. W poszukiwaniu najemców dewelopera projektu, Ghelamco Poland, wspierać będzie międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra