Kinnarps nowy

Kameralny, chociaż .big

Ghelamco prezentuje swój pierwszy projekt w Krakowie. Jest nim biurowiec .big, którego budowa już się rozpoczęła.

W Krakowie u zbiegu ulic Bohdana Zielińskiego i Kapelanka powstaje biurowiec .big. Obiekt zaoferuje 10 000 mkw. powierzchni biurowej i 1500 mkw. powierzchni handlowej. 

Nazwa projektu jest przewrotna. Nie odnosi się bowiem do rozmiaru budynku. Podkreśla za to potencjał jaki drzemie w Krakowie oraz w tej lokalizacji. Jestem przekonany, że .big stanie się miejscem, które będzie przyciągać wielkie talenty pracujące nad innowacyjnymi rozwiązaniami – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland. 

.big to kameralna inwestycja, która będzie się wyróżniać elegancką architekturą i nietypowymi rozwiązaniami. Pięciopiętrowy biurowiec został zaprojektowany przez krakowską pracownię architektoniczną Q-arch. Niektórzy najemcy .big będą mieć do dyspozycji własne tarasy. Dodatkowo na pierwszym piętrze, wewnątrz bryły budynku, powstanie patio. Do dyspozycji użytkowników biurowca zostanie oddany blisko 200-metrowy taras na dachu.

Zaletą inwestycji jest lokalizacja, która pozwala na łatwy dostęp do centrum miasta, a jednocześnie znajduje się blisko Parku Skały Twardowskiego i zalewu Zakrzówek. Położenie .big zachęca także do korzystania z komunikacji miejskiej i rowerów. Biurowiec powstaje w pobliżu tras rowerowych i stacji Wavelo. W poszukiwaniu najemców dewelopera projektu, Ghelamco Poland, wspierać będzie międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz