Forbo Flooring Systems Polska logoINTERBIURO logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCity Space logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOlivia Business Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArchicom logoVantage Development S.A. logoINTER-BUD logoTorus logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoFYI Commercial Consulting logoPodium Investment logoSpectra Development logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoKontor logoBusiness House logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Mindspace planuje dalszą ekspansję

Budynek The Eurotheum we Frankfurcie nad Menem, w którym Mindspace otworzy przestrzeń coworkingową
Budynek The Eurotheum we Frankfurcie nad Menem, w którym Mindspace otworzy przestrzeń coworkingową
W 2018 r. Mindspace skupi się m.in. na rynku niemieckim. Firma wprowadzi swój koncept coworkingowy do Frankfurtu nad Menem.

Nowy rok przyniósł nowe plany ekspansji Mindspace. Firma uruchomi swoją pierwszą przestrzeń coworkingową we Frankfurcie nad Menem. Będzie ona zajmować łącznie 3300 mkw. na pięciu piętrach wieżowca The Eurotheum. Nowoczesna przestrzeń biurowa pomieści ponad 450 członków ze startupów oraz małych i średnich biznesów,a także przedsiębiorców i freelancerów. Mindspace Frankfurt jest zlokalizowane przy ul. Neue Mainzer Straße. Miejsce to jest bardzo dobrze skomunikowane. W pobliżu znajduje się stacja metra i stacje kolejowe regionalnych przewoźników. Atutem tej lokalizacji jest także bliskość zabytkowego centrum miasta i głównej dzielnicy handlowej Zeil.

Cieszymy się z rozszerzenia naszej działalności i wejścia do Frankfurtu, globalnego ośrodka biznesowego w sferze finansów, handlu, edukacji, turystyki i transportu. W związku z Brexitem, zauważamy znaczący wzrost popytu na powierzchnie biurowe w tym mieście – powiedział Dan Zakai, CEO i współzałożyciel Mindspace.

Firma zapowiedziała również uruchomienie w 2018 r. trzech nowych lokalizacji w Niemczech: dwie przestrzenie w Monachium – Mindspace Salvatorplatz (otwarcie w lutym) i Mindspace Stachus (wrzesień) oraz Mindspace Kreuzberg (otwarcie w kwietniu) w Berlinie. W dalszych planach ekspansji są także inne miasta w Europie i Stanach Zjednoczonych.

 


0.0
Tagi: Mindspace
Napisz pierwszy komentarz
mantra