Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Miejsce, które inspiruje

Office Inspiration Centre Grupy Nowy Styl
W Krakowie powstało Office Inspiration Centre Grupy Nowy Styl – miejsce, które inspiruje i edukuje odwiedzających.

Większość inwestorów zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednio zaaranżowane biuro. Taka przestrzeń potrafi zmotywować i sprawić, że pracownik będzie bardziej wydajnie realizował swoje zadania. W czasach, gdy rynek jest coraz bardziej rynkiem pracownika biuro staje się też swoistą kartą przetargową w walce o talenty i pomaga w utrzymaniu dotychczasowych pracowników. Biura są dla współczesnych organizacji strategiczną inwestycją, dlatego priorytetem staje się znalezienie odpowiedzi na pytanie: w jaki sposób stworzyć optymalną przestrzeń biurową? Na szczęście z pomocą przychodzi Grupa Nowy Styl, która w Krakowie stworzyła Office Inspiration Centre. Jest to niezwykłe miejsce, w którym nie zabraknie inspirujących dyskusji z ekspertami oraz ekspozycji najnowocześniejszych rozwiązań meblowych w atrakcyjnych aranżacjach. 

Grupa Nowy Styl wspiera w aranżowaniu biur firmy z całego świata, międzynarodowe korporacje, architektów oraz wielu innych partnerów. Co więcej, nie tylko zapewnia ona kompleksowe wyposażenie oraz usługi, ale posiada również zespół ekspertów, którzy badają środowiska pracy i potrzeby pracowników, doradzając firmom, w jaki sposób zorganizować optymalne biuro „szyte na ich miarę”. 

Powstanie Office Inspiration Centre jest kolejnym etapem naszego konsekwentnego rozwoju. Chcemy inspirować i edukować gości. Nasi eksperci z przyjemnością opowiedzą o trendach społecznych wpływających na trendy w biurach, innowacyjnych technologiach zastosowanych w budynku i jego wnętrzach czy różnorodnych i funkcjonalnych przestrzeniach zaaranżowanych naszymi produktami – mówi Adam Krzanowski, prezes Grupy Nowy Styl. 

Projekt Office Inspiration Centre intryguje przechodniów. Architekci Marek Dunikowski i Jarosław Kutniowski z krakowskiej pracowni DDJM stworzyli koncepcję, która wykorzystuje potencjał działki. Walorem tego miejsca jest zieleń, a zwłaszcza stare drzewa, będące fragmentem dawnego zespołu parkowo-dworskiego Fischerów-Benisów. Główną częścią kompozycji jest budynek – loggia. Jej dopełnienie tworzy kontynuowana od budynku kolumnada, która prowadzi między drzewami do symbolicznej otwartej altany. Wszystkie elementy założenia stanowią jedność przestrzenną, dzięki czemu pracując w biurze czerpiemy przyjemność z przebywania w ogrodzie – wyjaśniają architekci.

 

  • 1
  • 2

0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra