Interbiuro - duży

„I tak cię kocham”, czyli Interbiuro zaprasza na historię prawdziwej miłości

Firma Interbiuro oraz Gutek Film zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu „I tak cię kocham”. Wieczór 30 listopada w kinie Muranów upłynie pod znakiem komedii romantycznej, którą zainspirowało samo życie.

„I tak cię kocham” to komedia romantyczna wyreżyserowana przez Michaela Showaltera. Film został dobrze przyjęty zarówno przez widzów, jak i światową krytykę. Na ekranie m.in. Kumail Nanjiani (współscenarzysta tej autobiograficznej historii), Zoe Kazan, Ray Romano i Holly Hunter.

To ten rodzaj komedii, na który widzowie zawsze niecierpliwie czekają. Rozwiązania w niej nie są łatwe, ścieżki bohaterów niezwyczajne, ale to też historia miłosna z pełnym spektrum emocji. Szkoda, że nie wszystkie komedie są tak dobre – napisał o filmie Consequence of Sound.

Co ciekawe, w przypadku „I tak cię kocham” po raz kolejny samo życie okazało się najlepszą inspiracją. Jest to bowiem oparta na faktach historia związku urodzonego w Pakistanie komika i aktora komediowego Kumaila Nanjiani oraz Amerykanki Emily Gordon. Zakochanym różnice kulturowe nie przeszkadzają, inaczej na związek patrzą jednak ich rodzice. Czy zburzą ich szczęście? Po odpowiedź zapraszamy 30 listopada do kina Muranów! Film „I tak cię kocham” będzie można zobaczyć w ramach przedpremierowych pokazów filmowych organizowanych przez firmę Interbiuro wraz z dystrybutorem filmowym Gutek Film, które skierowane są do specjalistów z branży nieruchomości. Partnerami wydarzenia są firmy: ESPES i Witkowski.

 

 


0.0
Tagi: Interbiuro
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra