WEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTétris Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoKontor logoFYI Commercial Consulting logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoHAVRE Sp. z o.o. logoCity Space logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPodium Investment logoNowy Styl Group logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTorus logoBusiness House logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTERBIURO logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoSpectra Development logoVantage Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

„I tak cię kocham”, czyli Interbiuro zaprasza na historię prawdziwej miłości

Firma Interbiuro oraz Gutek Film zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu „I tak cię kocham”. Wieczór 30 listopada w kinie Muranów upłynie pod znakiem komedii romantycznej, którą zainspirowało samo życie.

„I tak cię kocham” to komedia romantyczna wyreżyserowana przez Michaela Showaltera. Film został dobrze przyjęty zarówno przez widzów, jak i światową krytykę. Na ekranie m.in. Kumail Nanjiani (współscenarzysta tej autobiograficznej historii), Zoe Kazan, Ray Romano i Holly Hunter.

To ten rodzaj komedii, na który widzowie zawsze niecierpliwie czekają. Rozwiązania w niej nie są łatwe, ścieżki bohaterów niezwyczajne, ale to też historia miłosna z pełnym spektrum emocji. Szkoda, że nie wszystkie komedie są tak dobre – napisał o filmie Consequence of Sound.

Co ciekawe, w przypadku „I tak cię kocham” po raz kolejny samo życie okazało się najlepszą inspiracją. Jest to bowiem oparta na faktach historia związku urodzonego w Pakistanie komika i aktora komediowego Kumaila Nanjiani oraz Amerykanki Emily Gordon. Zakochanym różnice kulturowe nie przeszkadzają, inaczej na związek patrzą jednak ich rodzice. Czy zburzą ich szczęście? Po odpowiedź zapraszamy 30 listopada do kina Muranów! Film „I tak cię kocham” będzie można zobaczyć w ramach przedpremierowych pokazów filmowych organizowanych przez firmę Interbiuro wraz z dystrybutorem filmowym Gutek Film, które skierowane są do specjalistów z branży nieruchomości. Partnerami wydarzenia są firmy: ESPES i Witkowski.

 

 


0.0
Tagi: Interbiuro
Napisz pierwszy komentarz
mantra