Przeprowadzka na początku roku

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com
Lionbridge Poland wprowadzi się do Astrum Business Park.

Lionbridge Poland specjalizuje się w tłumaczeniach, marketingu online, globalnym zarządzaniu treścią i testowaniu aplikacji. Firma wynajęła 3000 mkw. powierzchni biurowej w warszawskim kompleksie Astrum Business Park. W procesie poszukiwania odpowiedniej lokalizacji oraz podczas negocjowania warunków umowy Lionbridge doradzali eksperci z JLL.

Lionbridge Poland wprowadzi się do Astrum Business Park na początku 2018 roku. Będzie to kolejna faza wdrażania długofalowej strategii konsolidacji zajmowanych przez firmę powierzchni biurowych, opracowana we współpracy z JLL. Wcześniej Lionbridge Poland zdecydował się na przedłużenie najmu i ekspansję w biurowcu Taifun – tłumaczy Anna Krześniak, Starszy Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy JLL.

Atutem Astrum Business Park jest lokalizacja, która umożliwia wygodny dojazd ze wszystkich części miasta, zarówno prywatnymi środkami transportu, jak również komunikacją publiczną. Kompleks położony jest przy skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich i ul. Łopuszańskiej. W pobliżu Astrum Business Park znajduje się stacja podmiejskiego pociągu Warszawa Raków. Lokalizacja biurowca zapewnia także bliskość tras wylotowych. 

Obiekt cechuje dogodne rozplanowanie pięter, które pozwala na elastyczne dostosowanie powierzchni do indywidualnych wymagań najemcy. Astrum Business Park oferuje stanowisko ładowania pojazdów elektrycznych oraz udogodnienia dla rowerzystów. W kompleksie biurowym dostępne są zewnętrzne tarasy oraz zielony plac z ławkami. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz