Assa Abloy

Wrocławski biurowiec w nowej odsłonie

|
Budynek Vision Offices
Budynek Vision Offices
Wrocławianie mówią o nim „budynek z krzywymi oknami”, jednak wkrótce zmieni on, poza nazwą także wygląd zewnętrzny. Oprócz nowej kolorystyki, biurowiec zyska nowoczesny system identyfikacji budynków i nowych najemców.

Legnicka Park Popowice – budynek przy ul. Legnickiej 55 zmienia nazwę na Vision Offices. Biurowiec ten jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych we Wrocławiu. Zawdzięcza to swojej wyjątkowej elewacji i tzw. „krzywym oknom”. Nowy projekt elewacji zakłada zmianę kolorystyki na biało-szaro-grafitową oraz przewiduje ujednolicenie systemu wizualizacji logotypów najemcy. Ma się też pojawić pas reklamowy nad lokalami handlowymi oraz podświetlane pylony na obu szczytach budynku. Kulminacją projektu będzie podwyższenie elewacji zachodniej z oświetloną nazwą i logo Vision Offices.

Agnieszka Florczuk z firmy PropertyView (odpowiedzialna od początku tego roku za zarządzanie budynkiem i koordynacją najmu) wspomina, że atrakcyjność projektu wzrosła wraz z wyjątkową ofertą dla najemców. Budynek jest odpowiedni dla małych firm, które liczą zaledwie kilka osób, ale też dla dużych liczących kilkaset pracowników. Wszystko dzięki zróżnicowanej ofercie, w której znajdzie się moduł biurowy o metrażu 40 mkw. i powierzchnia całego wolnego piętra wynosząca 1400 mkw.

Budynek Vision Offices oferuje 7700 mkw. powierzchni biurowej. Powierzchnia handlowa zlokalizowana jest na parterze i zajmuje 1000 mkw. Do dyspozycji najemców przeznaczonych jest także 170 miejsc w garażu podziemnym.

 


0.0
Tagi: Wrocław
Napisz pierwszy komentarz