Kinnarps nowy

TRIUVA wynajmuje

Biurowiec Chmielna 25
Cztery umowy najmu przestrzeni biurowych i handlowych podpisał polski oddział firmy TRIUVA.

Powierzchnia biurowa i handlowa została wynajęta w budynkach Le Palais, Chmielna 25 oraz R34. Umowy dotyczą ok. 1700 mkw. We wszystkich transakcjach TRIUVA była reprezentowana przez Colliers

Dwie nowe umowy najmu dotyczą budynku La Palais. Biurowiec ten znajduje się przy ul. Próżnej 7/9 w Warszawie. To właśnie w tym obiekcie 150 mkw. przestrzeni biurowej wynajęła firma Royal City. Z kolei, parter obiektu wybrała restauracja typu slow food LIF – Life is Food. W części handlowo-usługowej budynku lokal będzie zajmować 200 mkw. powierzchni. 

Zainteresowaniem najemców cieszy się również biurowiec Chmielna 25, w którym podpisano z dotychczasowym najemcą nową umowę najmu na około 900 mkw. powierzchni. Oprócz przedłużenia dotychczasowego kontraktu pracownia architektoniczna SUD Architekt zdecydowała się na ekspansję i powiększenie biura ok. 200 mkw. powierzchni. 

Również najemca biurowca R34 zdecydował się na przedłużenie umowy najmu. W zlokalizowanym na warszawskim Mokotowie obiekcie swoją siedzibę od kliku lat ma Lycamobile. Niedawno firma podpisała kolejną umowę najmu na dotychczas zajmowaną powierzchnię 350 mkw. oraz na dodatkowe 100 mkw. biura. 

Budynki znajdujące się w portfelu TRIUVA cieszą się stałym zainteresowaniem zarówno dotychczasowych, jak i nowych Najemców. Podpisane w tym roku umowy najmu, na łączną powierzchnię około 12 500 mkw., to najlepszy dowód na to, że oferta naszych lokalizacji w różnych częściach Warszawy idealnie wpisuje się w oczekiwania rynku. Najemcy doceniają także nasze starania zmierzające do ciągłego podnoszenia komfortu pracy w budynkach. Dlatego nie zwalniamy tempa – mówi Jacek Brzozowski, dyrektor polskiego oddziału TRIUVA. 

TRIUVA Kapitalverwaltungsgesellschaft mbH zarządza aktywami o wartości blisko 9,9 mld euro. Jest zintegrowaną platformą inwestycyjną z siecią oddziałów w całej Europie. Oferuje ona inwestorom wszystkie usługi w zakresie strukturyzacji i zarządzania produktami inwestycyjnymi. W samej Polsce w portfolio TRIUVA znajduje się dwanaście budynków biurowych, wśród nich np. Royal Trakt Offices, Le Palais, Feniks, Chmielna 25, G9 czy wrocławski Green Day.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz