PGE Narodowy

Nokia dla rodziców

Biurowiec West Link
Biurowiec West Link
Nokia otwiera pracownicze przedszkole i żłobek w biurowcu West Link.

W wrześniu przyszłego roku w biurowcu West Link rozpocznie działalność dwujęzyczne przedszkole z oddziałem żłobkowym. Będzie ono prowadzone na wyłączność dla pracowników firmy Nokia. Przedszkole przyjmie ok. 125 dzieci. 

Nokia od zawsze stawia mocny nacisk na politykę prorodzinną. Cały czas wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych pracowników, których sporą grupę stanowią młodzi rodzice, dlatego postanowiliśmy wykorzystać potencjał nowego budynku i stworzyć przedszkole oraz żłobek. Tym bardziej cieszy nas fakt, że jesteśmy pierwszym pracodawcą w regionie, który podjął się realizacji tak dużej inwestycji – wyjaśnia Bartosz Ciepluch, dyrektor Europejskiego Centrum Oprogramowania i Inżynierii Nokia we Wrocławiu. 

Partnerami przedsięwzięcia są KiDS&Co. oraz Echo Investment. Wszystkie nasze inwestycje projektujemy z myślą o komforcie przyszłych użytkowników. Już od chwili podpisania umowy najmu z Nokią rozmawialiśmy o utworzeniu w budynku West Link przedszkola, które zapewniłoby dzieciom pracowników troskliwą opiekę, a rodzicom ułatwiłoby codzienną opiekę. Zależało nam, by tego zadania podjął się doświadczony operator, stąd wybór KiDS&Co. – tłumaczy Katarzyna Kubicka, dyrektor regionalny w Dziale Biur Echo Investment. 

Przedszkole dla Nokii będzie prowadzone autorskim programem KiDS&Co., który wykorzystuje metodę wczesnej immersji, czyli „zanurzenia” dzieci w język angielski w sposób zbliżony do tego, w jaki niemowlęta i małe dzieci nabywają umiejętność posługiwania się językiem ojczystym. Program zakłada także rozwój umiejętności społecznych i inteligencji emocjonalnej. Dzięki współpracy z Nokią oraz Echo Investment mamy możliwość otwarcia kolejnej nowoczesnej placówki spełniającej wysokie wymagania naszego klienta – komentuje Karina Trafna, Prezes Zarządu KiDS&Co.

Biurowiec West Link, w którym powstanie przedszkole to budynek o łącznej powierzchni ponad 14 000 mkw. Inwestycja realizowana we wrocławskiej dzielnicy Fabryczna, została w całości wynajęta przez firmę Nokia. Oddanie biurowca do użytkowania planowane jest na koniec marca 2018 r. West Link jest przedmiotem przedwstępnej umowy sprzedaży do Griffin Premium RE..

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz