Giant

IT rozwija się w Trójmieście

Wizualizacja najnowszego budynku biurowego wchodzącego w skład wielofunkcyjnego projektu Garnizon
Wizualizacja najnowszego budynku biurowego wchodzącego w skład wielofunkcyjnego projektu Garnizon
Kolejna międzynarodowa firma IT rozwija się w Trójmieście i planuje przenosiny do nowego biura.

Ensono to międzynarodowa firma specjalizująca się w hybrydowych rozwiązaniach IT. W związku z planowaną ekspansją już wkrótce przeniesie się ona do nowej siedziby. Ensono swoje biuro ulokuje w gdańskim Garnizonie. W tym celu firma wynajęła ponad 1400 mkw. powierzchni w najnowszym budynku biurowym, który powstaje w ramach tego wielofunkcyjnego projektu Grupy Inwestycyjnej Hossa. W wyborze lokalizacji i przygotowaniu strategii najmu Ensono doradzali eksperci JLL

Przeprowadzka jest planowana na początek 2019 roku, więc tymczasowo firma będzie wynajmować około 700 mkw. w budynku Gamma, który wchodzi w skład kompleksu biurowego Garnizon. 

Nowe biuro w kompleksie Garnizon umożliwi nam kontynuację dynamicznej ekspansji w Trójmieście. W ciągu kolejnych dwóch, trzech lat planujemy zwiększenie zatrudnienia do 150 specjalistów. Potrzebujemy więc elastycznej i komfortowej przestrzeni biurowej, która zarówno przełoży się na zadowolenie zespołu, jak i będzie stanowiła atrakcyjną wizytówkę Ensono. Garnizon to jeden z najbardziej charakterystycznych punktów na biurowej mapie Trójmiasta. Wierzymy, że nowe biuro w pełni odpowie na potrzeby naszych obecnych i przyszłych pracowników – tłumaczy Łukasz Pawłowski, członek zarządu Ensono. 

Kompleks Garnizon, położony w doskonale skomunikowanej i lubianej, centralnej dzielnicy Gdańska - Wrzeszcz - gdzie zabytkowa architektura płynnie łączy się z nowoczesnością, to atrakcyjne miejsce do pracy, którego poszukują dziś młodzi ludzie. Dodatkowo, oferowane powierzchnie biurowe dają szerokie możliwości indywidualnej aranżacji oraz dopasowanie jej do specyficznych wymagań najemcy – komentuje Magdalena Sierant, konsultant, JLL. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz