bcb wrzesień 2020

Mindspace po raz trzeci

Mindspace Stachus
Mindspace Stachus
Mindspace uruchomi swoją trzecią lokalizację w Monachium. Będzie to największa dotychczasowa przestrzeń coworkingowa Mindspace.

Mindspace to globalny operator przestrzeni coworkingowych. W związku z dynamicznym rozwojem już wkrótce uruchomi on swoją trzecią lokalizację w Monachium. Będzie to największą dotychczas przestrzeń coworkingowa w miastach, w których operuje. Mindspace Stachus zajmie 6 pięter przy Herzogspitalstraße 24, czyli 7200 mkw. Najnowszy coworking pomieści ponad 1000 najlepszych specjalistów. 

Budynek, w którym będzie znajdować się najnowszy projekt Mindspace – Stachus jest aktualnie w trakcie budowy. Jego otwarcie planowane jest na IV kw. 2018 r. Przestrzeń coworkingowa znajduje się zatem w sąsiedztwie Stachus-Karlsplatz, w zachodniej części centralnej dzielnicy biznesowej Monachium. 

Z radością ogłaszamy naszą największą dotychczasową lokalizację Mindspace w stolicy Bawarii. Nasza tętniąca życiem społeczność na Viktualienmarkt szybko stała się najbardziej interesującym centrum innowacji w Monachium. Odbywające się tam warsztaty, spotkania i premiery wzbudzają szerokie zainteresowanie w środowisku biznesowym. Zauważamy wysoki popyt na oferowane przez nas wyjątkowe przestrzenie coworkingowe dla przedsiębiorstw, start-upów i zespołów przyszłościowych firm dowolnej wielkości, zarówno na Viktualienmarkt, jak i w naszej nowej lokalizacji Salvatorplatz, którą uruchomimy w styczniu 2018 roku. Wraz z Mindspace Stachus tworzymy "śródmiejski trójkąt", łącząc ścisłą dzielnicę biznesową Monachium ze Starym Miastem. Dzięki takiemu rozwiązaniu, członkowie społeczności Mindspace będą mogli pracować w najpiękniejszych i najbardziej dogodnych miejscach w mieście oraz korzystać z rozbudowanej sieci biznesowej, zarówno w Monachium, jak i na całym świecie. Konsekwentnie realizujemy plany naszej globalnej ekspansji, utrzymując tym samym pozycję lidera na europejskim rynku powierzchni coworkingowych – powiedział Dan Zakai, współzałożyciel i prezes zarządu Mindspace.

Mindspace powstał w 2014 roku z inicjatywy Dana Zakai i Yotama Alroya. Łącznie posiada 16 powierzchni coworkingowych w Monachium, Berlinie, Hamburgu, Londynie, Warszawie, Tel-Awiwie, Herzliya, a wkrótce uruchomi swoją pierwszą lokalizację w Stanach Zjednoczonych. Społeczność Mindspace to ponad 9500 członków, pracujących dla 2000 firm na całym świecie. Wśród klientów Mindspace są uznane światowe marki: Microsoft, Siemens, Samsung, SAP, Booking.com, Barclays Bank, Lufthansa, Euronews, ProSiebenSat.1 Media, Duff&Phelps, DB Schenker, Hertha BSC, Schwan-Stabilo, M&C Saatchi, Techstars Accelerator i Startupbootcamp.

 


0.0
Tagi: Mindspace
Napisz pierwszy komentarz