Giant

Hilti i West Link

Biurowiec West Link
Biurowiec West Link
Biurowiec West Link zostanie oddany do użytkowania z końcem I kw. 2018 r. Po zakończeniu prowadzonych obecnie prac wykończeniowych wprowadzi się do niego firma Hilti.

Firma Hilti wybrała biurowiec Echo Investment na siedzibę jednego ze swoich kluczowych sklepów Hilti StoreO wyborze biurowca West Link zadecydowała jego lokalizacja. Obiekt znajduje się na zachodzie Wrocławia, w jednym z najdynamiczniej rozwijających się rejonów miasta. Położony w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej oraz przy głównych arteriach komunikacyjnych, umożliwia zarówno łatwy dojazd do centrum, jak i szybki wyjazd w kierunku autostrady A4 – tłumaczy Katarzyna Dorenda, Kierownik Hilti Store we Wrocławiu. 

West Link to nowoczesny biurowiec klasy A. Do dyspozycji najemców oferuje on ponad 14 000 mkw. powierzchni. W ramach inwestycji powstanie także 266 miejsc parkingowych. Biurowiec West Link powstaje w dzielnicy Fabryczna, w sąsiedztwie obiektu West Gate. Inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony najemców, a także inwestorów. Obiekt jest już bowiem w 100 proc. wynajęty. Jeszcze w trakcie budowy biurowiec został sprzedany firmie Griffin Premium RE. Obecnie prowadzimy prace wykończeniowe zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Wszystko idzie zgodnie z planem, co potwierdza zapowiedzianą datę oddania inwestycji do użytkowania z końcem pierwszego kwartału 2018 roku – komentuje Katarzyna Kubicka, Dyrektor Regionalny w Echo Investment.

Nowy najemca biurowca West Link, czyli firma Hilti jest światowym liderem w dziedzinie systemowych rozwiązań dla profesjonalistów w branży budowlanej. Grupa Hilti działa na terenie ponad 120 krajów na wszystkich kontynentach. Zatrudnia ponad 24 000 pracowników. W 2016 roku wygenerowała obrót na poziomie 4,6 miliarda CHF. Główna siedziba firmy mieści się w Schaan w Księstwie Liechtenstein. W Polsce firma działa od 1991 roku, obecnie zatrudniając ponad 460 pracowników.

 


2.0
Napisz pierwszy komentarz