Giant

IMMOFINANZ kontynuuje udany rok

EMPARK Mokotów Business Park
EMPARK Mokotów Business Park
W ostatnich trzech miesiącach IMMOFINANZ podpisał w sektorze biurowym umowy na ok. 12 000 mkw.

IMMOFINANZ może zaliczyć 2017 r. do udanych w sektorze biurowym w Warszawie. W ciągu ostatnich trzech miesięcy austriacki inwestor podpisał umowy na łącznie ok. 12.000 mkw. Ponad połowa tej sumy to nowi najemcy lub efekt ekspansji obecnych, zaś druga część kontraktów to przedłużenia aktualnych najmów. Od początku roku IMMOFINANZ skomunikował podpisane umowy w sektorze biurowym na stołecznym rynku na łącznie ok. 40 000 mkw. 

Nowi najemcy wprowadzili się m.in. do biurowca EMPARK Mokotów Business Park. Wśród nich znalazła się m.in. firma reprezentująca sektor FMCG, Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, czy BioBazar.

Nowego najemcę pozyskał także budynek Cybernetyki Office Center. Jest nim zarejestrowana w Polsce linia lotnicza Ryanair Sun. Spółka należy do grupy Ryanair Holding plc. Nowy najemca do biurowca wprowadzi się w połowie grudnia. Jego siedziba będzie zajmować ok. 157 mkw. powierzchni. 

Największą prolongacją bieżącego najmu, podpisaną w ostatnim czasie jest ta dotycząca spółki Atradius. Firma przedłużyła swój najem na ok. 1100 mkw. w myhive Crown Point

Dynamicznie rozwijającym się klientem IMMOFINANZ jest firma 7N sp. z o.o. Dostawca usług IT swoje biuro wynajmuje w myhive IO-1. W październiku br. firma wynajęła dodatkowe 900 mkw. i aktualnie zajmuje ponad 3000 mkw. powierzchni.

Kontynuujemy kolejny, bardzo udany dla nas rok w sektorze biurowym. W zakresie przedłużeń umów najmu procentują długoterminowo i konsekwentnie budowane relacje z naszymi najemcami. Nowych najemców zaś pozyskujemy m.in. dzięki atrakcyjności wdrożonej i stale rozwijanej marki myhive, która przynosi bezpośrednie korzyści naszym klientom i ich pracownikom – skomentowała Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, IMMOFINANZ.

 


3.0
Napisz pierwszy komentarz