Top Woman in Real Estate

Na dłużej z Ambassadorem

Ambassador Office Building
Ambassador Office Building
Najemcy biurowca Ambassador Office Building przedłużyli umowy najmu.

Obecni najemcy biurowca Ambassador Office Building postanowili na dłużej związać się z dotychczasowym adresem. W budynku przy ul. Domaniewskiej zostały przedłużone dwie umowy najmu obejmujące 6600 mkw. powierzchni biurowej. W obiekcie należącym do funduszu Hines Poland Sustainable Income Fund (HPSIF) na dłużej zostają DSV ISS oraz Electronic Arts.

DSV ISS jest międzynarodowym dostawcą usług transportowych i logistycznych. Firma przedłużyła umowę najmu i zwiększyła zajmowaną powierzchnię. W procesie negocjacji najemcę wspierała firma doradcza Colliers International

Budynek zdecydowanie spełnia nasze wymagania stawiane nowoczesnej powierzchni biurowej – w zakresie lokalizacji, jakości wykończenia oraz standardów zarządzania budynkiem. W obliczu rozwoju Grupy DSV w Polsce, przedłużenie umowy i wynajem dodatkowej przestrzeni w Ambassadorze stanowiły dla nas naturalny wybór – mówi Thomas Janson, Prezes Zarządu DSV.

Z kolei decyzję o przedłużeniu najmu całego 10 piętra budynku podjęła firma Electronic Arts. Jest ona producentem i wydawcą gier komputerowych oraz wideo. W swojej ofercie ma takie marki jak FIFA, The Sims, Battlefield, Need for Speed, Medal of Honor, Dragon Age i Mass Effect. Przy finalizacji transakcji najemca był reprezentowany przez firmę JLL.

Niezaprzeczalnym atutem Ambassadora jest oryginalny design budynku, a także dogodna lokalizacja w pobliżu stacji Metra Wilanowska i ważnych węzłów drogowych, umożliwiająca dogodną komunikację z innymi dzielnicami Warszawy – komentuje Jarosław Kędzior, Country Manager Electronic Arts.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz