Bałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKontor logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDEVCO Sp. z.o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoBusiness House logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoArchicom logoINTER-BUD logoPodium Investment logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOlivia Business Centre logoTétris Poland logoTorus logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Piotr Łobodziński z wizytą w SOS Wiosce Dziecięcej

Bieg Na Szczyt Rondo 1
Bieg Na Szczyt Rondo 1
Kolejna edycja Biegu Na Szczyt Rondo 1 coraz bliżej. Ostatnio SOS Wioskę Dziecięcą w Kraśniku odwiedził mistrz świata w bieganiu po schodach Piotr Łobodziński.

Ósma edycja Biegu Na Szczyt Rondo 1 odbędzie się 24 lutego 2018 r. Od początku swojego istnienia impreza ta wspiera Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Na rzecz tej organizacji, przekazywany jest cały dochód z opłat startowych uczestników biegu. Co roku, dodatkowe pieniądze pomagają zbierać także uczestnicy VIP, biorący udział w zawodach. Dotąd zebrano blisko 180 tysięcy złotych. Środki te zostały wykorzystane do sfinansowania wyjazdów wakacyjnych dzieci z SOS Wioski Dziecięcej w Kraśniku.

W tym roku SOS Wioskę Dziecięcą w Kraśniku odwiedził mistrz świata w bieganiu po schodach oraz dwukrotny zwycięzca zawodów w Rondo 1 – Piotr Łobodziński. Ta wizyta na długo pozostanie w mojej pamięci. Pierwszy raz odwiedziłem SOS Wioskę Dziecięcą i byłem pozytywnie zaskoczony niezwykle rodzinną atmosferą, jaka tam panuje. Cieszę się, że mogłem zaciekawić dzieciaki swoją biegową pasją i pokazać im swoje życie, poprzeplatane licznymi startami i podróżami. Mam nadzieję, że moja historia zainspirowała chociaż część z nich do tego, aby nie bać się marzyć i odważnie szukać własnego miejsca na świecie – mówi Piotr Łobodziński.

 

 

Mam nadzieję, że nasza wizyta w Kraśniku sprawiła dzieciom wiele radości. Sami już nie możemy doczekać się ich rewizyty podczas Biegu Na Szczyt Rondo 1. Pasja, zaangażowanie i niezwykle pozytywna energia, które widzieliśmy w SOS Wiosce Dziecięcej w Kraśniku, sprawiają, że jesteśmy jeszcze bardziej dumni z faktu, iż co roku mamy wkład w działalność Stowarzyszenia. Te dzieciaki na to zasługują – mówi Piotr Jakóbik, rzecznik prasowy zawodów.

 


0.0
Tagi: Rondo 1
Napisz pierwszy komentarz
mantra