Tork

Regus otwiera biuro w Solcu Residence

Solec Residence od strony zachodniej
Solec Residence (spółka z Grupy Kapitałowej Sawa Apartments) i Regus podpisały umowę najmu powierzchni biurowej w warszawskim apartamentowcu Solec Residence.

Regus wynajął ponad 1100 mkw. powierzchni biurowej w stołecznym apartamentowcu Solec Residence. Będzie to dwunaste warszawskie biuro korporacji, a zarazem pierwsze na Powiślu. W wyborze lokalizacji i przygotowaniu strategii najmu Regusowi doradzali eksperci firmy JLL.

Nasz wielofunkcyjny projekt Solec Residence dobiega końca swojej komercjalizacji i umowa z tak prestiżowym klientem, jak Regus wieńczy i niejako podsumowuje wszelkie wysiłki naszych architektów. Ich wysiłek został doceniony na rynku. Położyli oni olbrzymi nacisk nie tylko na ekskluzywność apartamentowca, ale także na stworzenie unikatowej oferty powierzchni biurowych. Konstrukcja kompleksu Solec Residence jest tego rodzaju, iż pozwala ona na tworzenie każdego rodzaju biur – od open spaceꞌów aż po kameralne biura apartamentowe dla wszystkich branż wymagających atmosfery wyciszenia, dyskrecji i poufności. Tak oto zaprojektowaliśmy – obok części mieszkalnej Solca Residence – kilkanaście luksusowych biur o powierzchniach od 150 do 345 mkw. z możliwością niemal dowolnego ich łączenia i rekonfiguracji układów funkcjonalnych. Ze względu na charakter całego kompleksu Solec Residence nie są to miejsca pracy porównywalne z tymi, jakie oferują klasyczne, nawet najbardziej nowoczesne obiekty biurowe. Rynek oczekiwał znaczącego novum w tym zakresie i te właśnie oczekiwania spełniliśmykomentuje umowę Marian Okręglicki, prezes Sawy Apartments.

W nowym biurze Regusa będzie dominować układ gabinetowy. Zostanie on połączony ze strefą pracy wspólnej i kreatywnej. W opinii Regusa i JLL standard obiektu Solec Residence sprawiają, że biuro będzie w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających najemców.

Regus to lider rynku w obszarze elastycznych powierzchni biurowych. Firma stawia na dobrze skomunikowane i atrakcyjne lokalizacje. Tak jest również w przypadku inwestycji Solec Residence, który znajduje się niedaleko nadwiślańskich bulwarów i około 2 km od stołecznego centrum. To świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie być w pobliżu serca miasta mówi Jarosław Kwiecień, konsultant w dziale reprezentacji najemcy JLL.

 


1.0
Tagi: Warszawa
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra