Proton Office

Spaces z biurem w Centrum Marszałkowska

Centrum Marszałkowska
Centrum Marszałkowska
W budynku Centrum Marszałkowska biuro otwiera globalna sieć oferująca rozwiązania z obszaru elastycznego miejsca pracy i coworkingu.

Spaces to globalny koncept wywodzący się z Holandii, który oferuje rozwiązania z obszaru elastycznego miejsca pracy i coworkingu. W Centrum Marszałkowska wynajął on 4200 mkw. powierzchni. Warszawa stanie się zatem pierwszą lokalizacją tej sieci w Polsce. W procesie negocjowania warunków najmu Spaces doradzali eksperci JLL, a w kwestiach prawnych – kancelaria Baker & McKenzie, zaś dewelopera (BBI Development) reprezentowało CBRE i kancelaria adwokacka Markowska-Materla.

Spaces oferuje miejsca pracy dedykowane zarówno start-upom, małym, lokalnym firmom oraz przedstawicielom międzynarodowych korporacji, którzy poszukują miejsc do kreatywnej pracy. Działamy wszędzie tam, gdzie rozwija się innowacyjny biznes, dlatego zdecydowaliśmy się na wejście do Warszawy. To miasto o ogromnym potencjale, tętniące życiem, wspierające rozwój sektorów kreatywnych i z bogatą ofertą biurową, kulturalną oraz usługową – komentuje Klaus Koponen, Spaces.

Sieć Spaces wywodzi się z Amsterdamu i działa obecnie w 25 krajach na 6 kontynentach. Oferuje ona elastyczne przestrzenie biurowe. Klienci mogą tu wynająć zarówno biurko na godziny, salę spotkań, jak i większe moduły biurowe dostępne w formule 24/7. 

Wyjątkowa lokalizacja Centrum Marszałkowska na przecięciu dwóch linii metra dobrze wpisuje się w specyficzne potrzeby i filozofię Spaces z grupy Regus. Nasza inwestycja jest realizowana z myślą o polskich i międzynarodowych firmach poszukujących nie tylko nowoczesnych i elastycznych miejsc do pracy, ale również przestrzeni, które w naturalny sposób zachęcają do networkingu, pomagają nawiązywać nowe relacje biznesowe. Uzupełnienie portfolio naszego projektu o innowacyjny koncept Spaces to dobra wiadomość dla wszystkich najemców Centrum Marszałkowska – komentuje Michał Skotnicki z BBI Development. 

Centrum Marszałkowska to projekt biurowo–handlowy zlokalizowany w centrum Warszawy, u zbiegu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej. Budynek powstanie na miejscu Spółdzielczego Domu Handlowego „Sezam”. Część kompleksu stanowi zrewitalizowany przez inwestora pasaż miejski im. Witolda Rowickiego. Centrum Marszałkowska będzie oferować ponad 13 500 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej oraz ok. 3000 mkw. powierzchni handlowej do wynajęcia. 

 


0.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
TadeszD :
Warszawa staje się biurowym rynkiem przyszłości: https://walterherz.com/pl/a/warszawa-biurowy-rynek-przyszlosci
22 grudnia 2017 15:23