Proton Office

W OVO Wrocław zostały tylko trzy biura

Kompleks OVO Wrocław
Kolejni najemcy wybrali OVO Wrocław. W obiekcie zostały już tylko trzy dostępne powierzchnie biurowe. Najemców przyciąga dostęp do wszystkich funkcji OVO.

Kompleks OVO Wrocław został zaprojektowany przez paryską pracownię Gottesman-Szmelcman Architecture. Obiekt oferuje blisko 4000 mkw. powierzchni biurowej. Jest to łącznie 28 jednostek na trzecim piętrze budynku. Na nowych właścicieli czekają już jedynie trzy lokale biurowe, których łączna powierzchnia wynosi 500 mkw.

W ostatnim czasie do grona najemców dołączył np. Luxury Concept World. Jest to marka, która świadczy szeroki zakres usług concierge (od pomocy w życiu codziennym, aż po nietypowe życzenia, jak np. wynajęcie prywatnego samolotu lub jachtu czy przygotowywanie wydarzeń). Luxury Concept World prowadzi także e-boutique, w którym można zamówić m.in. sejfy czy sportowy samochód. Do OVO Wrocław wprowadziła się również firma Heritage Real Estate. Łączy ona usługi konsultingu dla przedsiębiorców i wealth management dla zamożnych klientów indywidualnych. Trzecim nowym najemcą jest biuro nieruchomości Nowodworski Estates

Naszymi biurami interesują się także kancelarie prawne, firmy z branż usług kreatywnych, doradczych czy IT, biura projektowe i architektoniczne. Zależy im na obecności w obiekcie światowej klasy, a biura w OVO Wrocław gwarantują poziom, jaki znają z najważniejszych metropolii – mówi Ewa Omasta, menadżer ds. sprzedaży i marketingu OVO Wrocław.

OVO Wrocław przyciąga najemców oferując im szeroki zakres usług. Właściciele biur, ich pracownicy, a także partnerzy biznesowi mają dostęp do wszystkich funkcji kompleksu. Mogą oni korzystać między innymi z reprezentacyjnego lobby, serwisu hotelu oraz jego centrum konferencyjnego czy sali balowej, usług concierge’a, klubu fitness z basenem Holmes Place, a także salonu urody i SPA. OVO Wrocław w spójny sposób łączy elementy tworzące nowoczesny, odpowiednio zbalansowany styl pracy i życia. To przykład dobrze przemyślanej, spójnej inwestycji, doceniany również w skali europejskiej – podkreśla Ron Ben Shahar, partner Angel Poland Group i jeden z inwestorów OVO Wrocław.

Wkrótce w kompleksie pojawią się kolejni najemcy. Nowością w OVO Wrocław będzie kasyno. Powiększy się także strefa gastronomiczna. 

 


3.0
Tagi: OVO Wrocław
Napisz pierwszy komentarz