FYI Commercial Consulting logoBusiness House logoHAVRE Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAluprof S.A. logoINTERBIURO logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCOTEX Office Centre logoTétris Poland logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPodium Investment logoCity Space logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTorus logoNowy Styl Group logoINTER-BUD logoForbo Flooring Systems Polska logoOlivia Business Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoArchicom logoVantage Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKontor logoPorto Office A Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoSpectra Development logoFabryka Mebli Biurowych MDD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Podium Park nominowany do BREEAM Awards

Podium Park
Podium Park
Krakowski biurowiec Podium Park został nominowany do prestiżowej nagrody BREEAM Awards 2018.

BREEAM Awards to doroczny konkurs organizowany przez międzynarodową instytucję certyfikującą BRE (Building Research Establishment) Global. Jury przygotowujące listę nominacji wybrało najlepsze projekty spośród wszystkich budynków certyfikowanych w okresie od 1 grudnia 2016 do 30 listopada 2017 roku.

Projekt Podium Park znalazł się w finałowej szóstce w dwóch kategoriach: wśród inwestycji komercyjnych z certyfikatem INTERIM dla etapu Design Stage oraz najlepszych projektów w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Laureatów konkursu poznamy 6 marca 2018 r. podczas uroczystej gali, która odbędzie się w Londynie. 

Podium Park wyznacza europejskie standardy w zakresie ekologicznych inwestycji biurowych czego potwierdzeniem jest otrzymany certyfikat BREEAM INTERIM na najwyższym z możliwych poziomów - Outstanding oraz zakwalifikowanie do krótkiej listy w tak prestiżowym konkursie jak BREEAM Awards – podkreśla Wojciech Dobrzański, Prezes Zarządu Podium Investment.

Podium Park w kwietniu 2017 roku certyfikat INTERIM na poziomie Outstanding. Planowany termin ukończenia pierwszego etapu kompleksu biurowego to czerwiec 2018. Cały projekt zaoferuje ponad 50 000 mkw. powierzchni biurowej. W ramach całego kompleksu powstaną trzy budynki. W każdym z nich zaplanowano rozwiązania z zakresu ekologii, technologii i infrastruktury rowerowej m.in.: wypożyczalnię elektrycznych samochodów, rowerów i skuterów, 36 stanowisk do ładowania samochodów elektrycznych (najwięcej w Polsce), liczne stojaki rowerowe, natryski i szafki dla rowerzystów oraz mobilną stację naprawy rowerów. W Podium Park powstaną także rozległe tereny zielone o łącznej powierzchni 5000 mkw., w tym dwa zielone dziedzińce i strefa Urban Farming. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra