Assa Abloy

Parter już zajęty

Biurowiec Wrocław 101
Biurowiec Wrocław 101
Parter handlowo-usługowy w biurowcu Wrocław 101 został już w całości wynajęty.

Kolejni najemcy handlowo-usługowi otworzyli swoje lokale w biurowcu Wrocław 101. Tym samym wszystkie powierzchnie dostępne na parterze budynku zostały wynajęte. Wrocławianie mogą skorzystać z usług Banku Millenium, wypić kawę w Etno Cafe czy zrobić zakupy w sklepie sieci Rossmann. W procesie wynajmu właściciela nieruchomości, Crownway Investments, reprezentowała firma Knight Frank

Wrocław 101 to biurowiec tuż obok dworca kolejowego. Parter budynku, na którym mieści się placówka Banku Millenium, kawiarnia Etno Cafe ora sklep Rossmann, jest dostępny nie tylko dla pracowników najemców biurowych, ale jest także otwarty dla przechodniów, podróżnych i osób zmierzających do pracy. Dzięki różnorodnej ofercie punkty te znakomicie wpisują się w charakter ruchliwego miejsca i poszerzają ofertę dostępnych w okolicy usług – komentuje Marta Mądry, Leasing Manager z Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych Knight Frank.

Biurowiec Wrocław 101 znajduje się na odnowionym niedawno placu przy dworcu Wrocław Główny. Obiekt gwarantuje najemcom wysoką jakość wykonania, funkcjonalność oraz bardzo dobrą sieć komunikacyjną. Budynek wyróżnia jego oryginalna szklana fasada i nowoczesne wnętrza. Na swoją siedzibę wybrały go już: TBSCG, Solteq Poland oraz EcoMS Consulting. 

 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz