Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoArchicom logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-BUD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTorus logoVantage Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoUNIMOR Development S.A. logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoBusiness House logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKontor logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPodium Investment logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoForbo Flooring Systems Polska logoFYI Commercial Consulting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoCOTEX Office Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoSpectra Development logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Colliers gwiazdą outsourcingu

Firma Colliers International została podwójnie nagrodzona w konkursie Outsourcing Stars.

W tegorocznej edycji konkursu Outsourcing Stars, na podstawie wyników biznesowych za 2017 r., Colliers International został Najlepszą Firmą Doradczą na Rynku Nieruchomości Komercyjnych. Co więcej, nagroda trafiła także do Sebastiana Bedekiera, partnera w Colliers International i dyrektora regionalnego w Poznaniu, który otrzymał tytuł Tygrysa Biznesu. Jest to wyróżnienie przyznawane ważnym osobowościom świata outsourcingu.

Outsourcing Stars to konkurs dla branży outsourcingu w Polsce, którego celem jest wyłonienie i nagrodzenie najszybciej rozwijających się firm outsourcingowych oraz instytucji z bezpośredniego otoczenia branży. Podsumowaniem konkursu jest Gala Outsourcing Stars, podczas której laureaci odbierają statuetki i wyróżnienia za swoje osiągnięcia. W tym w Hali Sportowo-Widowiskowej Arena Gdynia roku odbyła się już piąta jej edycja. 

Naszym priorytetem jest nieustanny rozwój i odpowiadanie na zmieniające się potrzebny klientów. Nie skupiamy się wyłącznie na wynajmie powierzchni biurowej, ale także przykładamy dużą wagę do jakości i aranżacji biura odpowiadającym najnowszym trendom. Dzięki tak kompleksowemu podejściu do biznesu z sukcesem budujemy długotrwałe relacje z klientami, a tytuł Najlepszej Firmy Doradczej na Rynku Nieruchomości Komercyjnych potwierdza, że nasze działania zmierzają w dobrym kierunku – mówi Monika Rajska-Wolińska, partner zarządzający w Colliers International. 

Sektor BPO/SSC to jedna z najważniejszych sił napędowych rynku powierzchni biurowych w Polsce. Cieszymy się, że możemy być częścią jego rozwoju oraz że nasze działania na rzecz branży outsourcingu zostały docenione – mówi Sebastian Bedekier, partner w Colliers International, dyrektor regionalny w Poznaniu. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra