bcb wrzesień 2020

„Happy end" z Interbiurem

Kadr z filmu "Happy End"
Kadr z filmu "Happy End"
Firma Interbiuro oraz Gutek Film zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu „Happy End”. Najnowszy film Michaela Hanekego będzie można obejrzeć już 8 lutego w kinie Muranów.

„Happy End” to jeden z najbardziej intrygujących filmów w dorobku Hanekego. Przedstawia on kilka dni z życia bogatej rodziny. Jest to czas, w którym na jaw wychodzą sekrety skrywane od dawna przez bohaterów. Czy te kilka dni zakończy się happy endem? Okazją, by się tego dowiedzieć będzie przedpremierowy pokaz filmu, który odbędzie się 8 lutego br. w warszawskim kinie Muranów o 20:00. Wydarzenie patronatem medialnym objął portal e-biurowce.pl.

Tradycyjnie już reżyser splata fabułę z warstwą symboliczną dzięki wspaniałej formie. Całość, rozegraną na styku czarnej komedii i thrillera, ogląda się z zimnym potem na plecach – napisał o filmie Filmweb.pl. W swoim najnowszym filmie Michael Haneke bierze pod uwagę nie tylko skrywane emocje. Dokonuje on także diagnozy stanu społeczeństwa, w którym na relacje i życie intymne coraz większy wpływ ma internet. W filmie nie brakuje także ikonicznych motywów, takich jak konflikt międzypokoleniowy czy dysfunkcyjna rodzina, które pojawiają się również w innych dziełach reżysera. „Happy End” zadebiutował na Festiwalu w Cannes w Konkursie Głównym. Odtwórcy głównych ról Isabelle Huppert oraz Jean-Louis Trintignant za swoje kreacje zostali nominowani do Europejskich Nagród Filmowych 2017.

Film „Happy End” będzie można zobaczyć w ramach przedpremierowych pokazów filmowych organizowanych przez firmę Interbiuro wraz z dystrybutorem filmowym Gutek Film, które skierowane są do specjalistów z branży nieruchomości. Partnerami wydarzenia są firmy: Espes - Biurowe ścianki działowe, Witkowski - Ściany Przeciwpożarowe, Europtima i Forbo Flooring System. Film zapowie krytyk filmowy i publicysta Tomasz Raczek.

 

 


0.0
Tagi: Interbiuro
Napisz pierwszy komentarz