bcb wrzesień 2020

Klub fitness w Business Garden Warszawa

Firma Zdrofit powiększa grono usługodawców kompleksu biurowego Business Garden.

Firma Zdrofit prowadzi sieć fitness klubów na terenie Warszawy. Jeden z nich planowany jest w kompleksie Business Garden (Vastint podpisał już umowę najmu z firmą Zdrofit). Nowy klub fitness będzie zajmował niemal 1000 mkw. powierzchni. Będzie można z niego korzystać od połowy br. 

Pozyskanie tak doświadczonego partnera, jest kolejnym krokiem w tworzeniu przyjaznego środowiska pracy dla naszych najemców. Staramy się zacierać sztywny podział pomiędzy pracą i życiem prywatnym, m.in. organizując wydarzenia o charakterze sportowym w ramach naszego programu Hospitality. Są to chociażby cykliczne Bike Days, w czasie których pracownicy mogą bezpłatnie dokonać napraw i przygotować swoje rowery do sezonu, czy program bezpłatnego wynajmu rowerów Ale Jazda. W zeszłym roku wyszliśmy z inicjatywą Sportowej Soboty, proponując połączenie targu śniadaniowego ze zdrową żywnością i zajęciami ruchowymi w ogrodzie. Wkrótce nasi najemcy będą mogli korzystać z zajęć ruchowych i siłowni w nowo otwartym klubie fitness – mówi Karolina Pawłowska, Leasing Manager Vastint Poland.

Business Garden to wielofunkcyjny kompleks. Tworzy go siedem kameralnych budynków biurowych o łącznej powierzchni najmu wynoszącej 90 000 mkw. Budynki posiadają certyfikat LEED Platinum. Kompleks zlokalizowany jest przy jednej z głównych arterii Warszawy, tj. przy ul. Żwirki i Wigury. Wyróżniającą cechą tego kompleksu jest architektura zabudowy oraz otwarty na otaczającą przestrzeń miasta ogród, w którym wśród zieleni usytuowano strefy wypoczynku i pracy z dostępem do Wi-Fi. Teren ogrodu wraz z powierzchnią biologicznie czynną zielonych dachów zajmuje aż 60 proc. terenu kompleksu. Na terenie Business Garden funkcjonuje hotel na ponad 200 pokoi, centrum konferencyjne z 8 salami i restauracja. Niebawem, oprócz fitness klubu, w nowej części kompleksu otwarta zostanie kantyna, kawiarnia, sklep spożywczy, oraz szereg drobnych punktów usługowych. 

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz