Triathloniści w kompleksie biurowym

Już wkrótce triathloniści w firmowych barwach przybędą do Gdańska. To wszystko za sprawą zawodów Torus Triathlon In Da House, które odbędą się w całości pod dachem kompleksu biznesowego Alchemia.

Czwarta edycja Torus Triathlon In Da House odbędzie się już 1 marca w Gdańsku. Są to jedyne tego typu w Polsce zawody triathlonowe rozgrywane zimą i w całości pod dachem kompleksu biznesowego Alchemia. Organizatorem wydarzenia jest firma Torus, deweloper Alchemii.

Zawody Torus Triathlon In Da House przeszły dużą metamorfozę od pierwszej edycji. Na początku ich głównym przesłaniem było stworzenie każdemu możliwości bezpośredniego zetknięcia się z triathlonem w komfortowych warunkach i poznania tej dyscypliny. Oczywiście tak jest nadal, jednak w tym roku silnie angażujemy środowisko biznesowe, tworząc doskonałe pole integracji zespołów pracowniczych - nic przecież nie łączy ludzi lepiej niż sport i wspólny cel. Dzięki temu możliwe będzie też zebranie znacznie większej ilości środków na towarzyszący imprezie cel charytatywny. Co roku stajemy przed wyzwaniem organizacyjnym, ale wierzę, że nowa formuła i tym razem zyska szerokie grono fanów – mówi Iwona Guzowska, dyrektor sportowy zawodów TTIDH For Business. 

Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się pod hasłem „For Business”. Weźmie w niej udział ok. 40 firmowych sztafet. Każdy z zespołów składa się z 3 osób (pływak kolarz, biegacz) bezpośrednio uczestniczących w rywalizacji (w tym minimum 1 kobieta), a do tego trenera i motywatora. Rywalizacja przebiegać będzie na sprinterskim dystansie – kolejni zawodnicy będą musieli przepłynąć 750 m w basenie, przejechać 20 km na rowerze wpiętym w trenażer i przebiec 5 km na bieżni elektrycznej. Zwieńczeniem zawodów będzie występ indywidualny triathlonistów uprawiających ten sport zawodowo. Nagrodzenie zwycięzców i podsumowanie imprezy odbędzie się podczas wieczornego After Party In Da House.

Poprzednie edycje Torus Triathlon In Da House pokazały, że zawody te wyzwalają mnóstwo emocji i przyciągają rzesze kibiców. W tym roku liczymy na jeszcze więcej, zwłaszcza, że rywalizować będą między sobą pracownicy firm z całego kraju. Na starcie nie zabraknie też naszej reprezentacji – podkreśla Małgorzata Dąbrowska z firmy Torus będącej organizatorem zawodów. 

Podobnie, jak w ubiegłych latach, zawodom towarzyszy cel charytatywny. W tym roku akcja realizowana jest we współpracy z Fundacją Jeppesena, założoną przez pracowników firmy Jeppesen Poland. Całość środków zebranych z opłat wpisowych zostanie przekazana na rzecz Fundacji Hospicjum Pomorze Dzieciom

 


0.0
Tagi: Torus Alchemia
Napisz pierwszy komentarz