INTERBIURO logoTorus logoHAVRE Sp. z o.o. logoKontor logoVantage Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTétris Poland logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAluprof S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPodium Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoArchicom logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBusiness House logoGTV Lighting logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoUNIMOR Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Krzesło LEIA zdobywa iF DESIGN AWARD 2018

iF DESIGN AWARD 2018 to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w świecie designu. W tym roku zdobyło ją uniwersalne krzesło LEIA.

Nagroda iF DESIGN AWARD to wysoce prestiżowa nagroda, która dowodzi, że Kinnarps tworzy meble na naprawdę światowym poziomie. Leia to krzesło konferencyjne, które jest zarówno funkcjonalne, jak i stylowe. Dzięki dużej elastyczności zastosowań krzesła Leia jest łatwo zaaranżować w pomieszczeniu dające się łatwo ustawiać w mniejszych lub większych grupach, zależnie od sytuacji. Dlatego uważamy, że świetnie wpasowuje się w dzisiejsze zróżnicowane środowiska pracy – mówi Elisabeth Slunge, Dyrektor ds. Zasięgu Globalnego i Komunikacji w Kinnarps.

Krzesło LEIA cechuje się dużą elastycznością zastosowań. Pozwala łatwo zaaranżować przestrzeń w pomieszczeniu, w którym ma się odbyć spotkanie lub szkolenie, bowiem krzesła można sztaplować i przetransportować na wózku po zakończeniu spotkania. Krzesła LEIA sprawdzają się także na stołówkach i w kawiarniach. Takie miejsca potrzebują spójności stylistycznej: kolorystyki, oświetlenia i akustyki, a równocześnie muszą być funkcjonalne i nowoczesne. Powinny być także łatwe do utrzymania porządku oraz zapewniać wystarczającą przestrzeń zarówno do spożywania posiłków, jak i do interakcji społecznej. Krzesła Leia sprawdzają się w stołówkach i kawiarniach, ponieważ mogą być ustawiane w wielu konfiguracjach wokół stołów o różnych kształtach i wymiarach.

Głównym założeniem projektu LEIA było osiągnięcie optymalnego połączenia funkcjonalności, designu i ergonomii. Za design odpowiadają Johan Larsvall i Nils Löventorn ze szwedzkiego biura projektowego IdesignKrzesło Leia to nowoczesne rozwiązanie w skandynawskiej stylistyce. Wszystkie linie są dobrze przemyślane dla zapewnienia właściwego komfortu. Leia jest krzesłem ergonomicznym i wygodnym, o wyrazistym i ponadczasowym designie. Leia to dbałość o szczegóły i oczywiste rozwiązanie do nowoczesnych miejsc pracy i miejsc publicznych – tłumaczy Johan Larsvall ze szwedzkiego biura projektowego Idesign.

 


0.0
Tagi: Kinnarps
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra