Przesterzenie biurowe na sprzedaż i wynajem

Green Caffè Nero w Ethosie

Kawiarnia Green Caffè Nero w biurowcu Ethos
W zlokalizowanym na Placu Trzech Krzyży biurowcu Ethos powstanie kawiarnia Green Caffè Nero.

Wiosną br. w budynku Ethos w Warszawie zostanie otwarta kawiarnia Green Caffè Nero Gold. Będzie to flagowa kawiarnia tej sieci o podwyższonym standardzie. Plac Trzech Krzyży to historyczne miejsce na mapie Warszawy, a budynek Ethos to ważna i atrakcyjna lokalizacja w stolicy. Jako firma nieustanie szukamy nietuzinkowych miejsc z ciekawą historią, dlatego tym bardziej cieszymy się, że właśnie w nowo otwartym budynku Ethos otworzymy naszą kolejną kawiarnię – podkreśla Adam Ringer, prezes Green Caffè Nero. 

Kawiarnia Green Caffè Nero będzie przestronna i urządzona z dbałością o detale. Powstanie ona na powierzchni 224 mkw. Jej wnętrze wypełnią meble sprowadzone specjalnie do tej kawiarni z całego świata. Goście kawiarni będą mogli odpocząć na oryginalnych i odrestaurowanych krzesłach, wyszukanych na aukcjach, pchlich targach i w sklepach całej Europy. Część krzeseł i foteli zostanie przygotowana także na specjalne zamówienie u lokalnych artystów-rzemieślników. Dzięki 8-metrowym szklanym witrynom Ethosa, goście kawiarni będą mogli podziwiać Plac Trzech Krzyży. Uwagę odwiedzających może przykuwać także wysokie na kilka poziomów przeszklone atrium, które zapewnia doskonałe i klimatyczne doświetlenie, a także wprowadzenie dużej ilości zieleni.

Plac Trzech Krzyży dzięki prestiżowym inwestycjom takim, jak Ethos coraz bardziej otwiera się na społeczność, a pojawienie się tu kawiarni Green Caffè Nero o niepowtarzalnym wystroju jest tego dowodem. Jestem przekonana, że będzie to jedna z najpopularniejszych kawiarni w Warszawie – mówi Małgorzata Kobziakowska z Colliers International - firmy, która od lat wspomaga rozwój Green Caffè Nero, pozyskując nowe lokalizacje i koordynując proces negocjacji warunków umów najmu.

Nowa kawiarnia Green Caffè Nero zostanie otwarta na przełomie kwietnia i maja br. w budynku biurowo-handlowym Ethos. Obiekt ten zlokalizowany jest w prestiżowej części Centralnego Obszaru Biznesowego w bliskim sąsiedztwie Giełdy Papierów Wartościowych, Hotelu Sheraton, Sejmu i budynków administracji państwowej. Nieruchomość jest własnością Kulczyk Silverstein Properties. ETHOS oferuje łącznie 17 000 mkw. powierzchni biurowej i handlowej. 

Cieszymy się, że Green Caffè Nero znane z bardzo starannego doboru lokalizacji i dbałości o niebanalne wnętrza wybrało nasz projekt na stworzenie kawiarni. Dzięki centralnej lokalizacji Ethosa przy Placu Trzech Krzyży, zaoferujemy wyjątkową, nową jakość spędzania czasu w wielkomiejskiej atmosferze w samym sercu Warszawy – czy to podczas pracy, zakupów lub po prostu z bliskimi i znajomymi – mówi Maciej Zajdel, Członek Zarządu Kulczyk Silverstein Properties.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz