Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Przestrzeń, która wspiera rozwój innowacyjnych projektów

Brain Embassy w budynku Adgar Plaza One
Brain Embassy zlokalizowana w budynku Adgar Plaza One to przestrzeń zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami. Została ona doceniona przez jej członków, a także profesjonalistów, którzy w ubiegłym roku przyznali jej prestiżowe nagrody.

Chociaż w biznesowym Mokotowie nie brakuje nowoczesnych biurowców, to jednak jeszcze do niedawna na próżno było tu szukać kreatywnej przestrzeni. Sytuacja zmieniła się we wrześniu 2017 r., kiedy w budynku Adgar Plaza One została otwarta Brain Embassy. Inwestor zdecydował się na otwarcie kolejnej lokalizacji Brain Embassy, która jest zarówno odpowiedzią na zapotrzebowanie na tego typu miejsce, jak i konsekwencją sukcesu, który odniosła taka przestrzeń w budynku Adgar Park West na warszawskiej Ochocie. 

Koncepcję architektoniczną i projekt nowej lokalizacji Brain Embassy przygotowały biura projektowe mode:lina™ i Archicon, natomiast za wyposażenie wnętrz odpowiedzialna była firma Kinnarps. Od dawna byliśmy przekonani, że Biznesowy Mokotów będący siedzibą wielu korporacji, to znakomita lokalizacja dla kolejnej innowacyjnej przestrzeni Brain Embassy. Cieszymy się, że zostało to w pełni potwierdzone przez osoby tam pracujące. Z badania przeprowadzonego w październiku br. przez Kantar TNS na zlecenie Adgar, wynika że aż 91 proc. osób chciałoby pracować w budynku, którego częścią jest przestrzeń taka jak Brain Embassy – powiedziała Monika Kaczmarczyk, Dyrektor Zarządzająca Adgar Conference Group i Brain Embassy. Z radością obserwujemy, jak sprawdzają się nasze przewidywania, że projekt Brain Embassy zapoczątkuje nową erę w myśleniu o środowisku biurowym i jesteśmy dumni, że po raz kolejny Kinnarps uczestniczy w powstaniu kreatywnego ekosystemu, zaprojektowanego by przyciągać ludzi otwartych na nowe, inspirujące doświadczenia – powiedziała Beata Osiecka, CEO Kinnarps Polska, Head of CEE Region.

Utytułowane miejsce do pracy twórczej

Druga przestrzeń co-creatingowa Brain Embassy, tak jak jej poprzedniczka została zaprojektowana w oparciu o najnowsze trendy w tworzeniu przestrzeni, które wspierają naturalne powstawanie społeczności, twórczą współpracę między jej członkami oraz rozwój innowacyjnych pomysłów. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że przestrzeń Brain Embassy została doceniona nie tylko przez członków naszej społeczności, ale także przez profesjonalistów. W 2017 roku otrzymaliśmy aż 4 prestiżowe nagrody: Brain Embassy zostało uhonorowane tytułem najlepszego biura coworkingowego w konkursie Office Superstar, tytułem „Innovation of the Year” w konkursie CIJ Awards, Najlepiej Zaaranżowanego Miejsca Pracy w konkursie Eurobuild Awards oraz Najlepszego Biura All-inclusive 2017 roku w kategorii „Z klimatem” w konkursie organizowanym przez Biuro Na Miarę. Ten sukces jest także zasługą naszych partnerów: studia mode:lina™ odpowiedzialnego za projekt oraz firmy Kinnarps, będącej z nami od samego początku, która zadbała o kompleksowe rozwiązania w zakresie wyposażenia wnętrz Brain Embassy na najwyższym światowym poziomie – dodaje Monika Kaczmarczyk.

Ispirująe wnętrze pełne niespodzianek

W budynku Adgar Plaza One na Biznesowym Mokotowie Brain Embassy zajmuje 2 piętra o łącznej powierzchni 2400 mkw. Przestrzeń ta przeznaczona jest dla 380 osób. Znajdują się tu m.in.: przestronny open space, przestrzeń eventowa na 180 osób, w pełni wyposażone biura zamknięte, sale konferencyjne, strefy relaksu, a także 4 tarasy. Architekci z biura mode:lina™ wypełnili wnętrze wieloma niespodziankami, których odkrywanie ma pobudzać wyobraźnię w trakcie pracy. Każda z sal konferencyjnych opowiada o ludziach nauki: matematykach (duże liczydło), artystach (grafiki rozchlapanej farby na posadzkach), chemikach (pierwiastki chemiczne), architektach (klocki), naukowcach (biblioteka), fotografach (studio fotograficzne), filmowcach (studio filmowe), projektantach mody (wykroje krawieckie). Uzupełnieniem oferty mniejszych sal jest duży wielofunkcyjny multiroom pełen synaps. W aranżacji Brain Embassy przy ul. Postępu w Warszawie znalazły się oczywiście ulubione przez członków społeczności meble, które zdały egzamin w lokalizacji na Ochocie, takie jak Boullee w kształcie piłki do pilatesu, hokery z wysokim oparciem Flex, charakterystyczne stołki Cap i siedziska Frame, stanowiące wyrazistą przestrzenną formę oraz stoły z elektryczną regulacją wysokości z serii Oberon, czy bardzo praktyczne, sztaplowane i mobilne krzesła 522 wykorzystywane w przestrzeni eventowej. Cieszę się, że dzięki dużej różnorodności stylistycznej miejsc spotkań w Brain Embassy na Mokotowie mogliśmy zaproponować wiele nowych elementów, współgrających z koncepcją aranżacyjną. Klient za każdym razem oczekuje od nas rozwiązań łączących kreatywność z pragmatyzmem, co stanowi dla nas bardzo ciekawe zadanie, które pozwala nam na zaprezentowanie spektrum naszych możliwości – mówi Monika Miksa, Key Account Manager, zarządzająca projektem po stronie Kinnarps Polska.

 


3.0
Tagi: Kinnarps
Napisz pierwszy komentarz
mantra