bcb wrzesień 2020

Kolejna firma chce rozwijać się w Łodzi

Wizualizacja biurowca Ogrodowa Office w Łodzi
Wizualizacja biurowca Ogrodowa Office w Łodzi
Budynek biurowy Ogrodowa Office w Łodzi ma nowego najemcę.

Firma doradcza CBRE, reprezentując WX Office Development 2 (spółkę należącą do Warimpeksu) – właściciela budynku, pozyskała kolejnego najemcę firmę – PwC Polska.
PwC Polska sp. z o.o świadczy specjalistyczne usługi z zakresu audytu, a także doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego. Nowa siedziba firmy w Łodzi ma przede wszystkim pełnić funkcję biurową, ale i reprezentacyjną. 

Mamy przyjemność powitać firmę PwC Polska sp. z o.o., która znalazła się w gronie nowych najemców budynku Ogrodowa Office. Renomowani najemcy stanowią najlepsze potwierdzenie najwyższej jakości i standardu tego budynku. Prestiżowa, centralna lokalizacja obiektu obok ikon miasta, przemyślana architektura i wewnętrzne atrium z częścią usługową to tylko niektóre z zalet tego projektu. Jestem przekonany, że Ogrodowa Office to doskonały wybór dla firm, które chcą rozwijać się w Łodzi i zapewnić swoim pracownikom komfortowe miejsce pracy – powiedział Alexander Jurkowitsch, członek zarządu firmy Warimpex.

Ogrodowa Office to budynek biurowo-usługowy, który oferuje 28 600 mkw. powierzchni najmu, w tym 3900 mkw. powierzchni handlowej oraz podziemny parking na 300 samochodów. Obiekt zlokalizowany jest w centrum Łodzi przy skrzyżowaniu ulic Ogrodowej i Zachodniej. WX Office Development 2 sp. z o.o. to część Warimpex Finanz- und Beteiligungs AG – austriackiej spółki dewelopersko-inwestycyjnej. Jej podstawowa działalność skupia się na budowie i prowadzeniu hoteli i nieruchomości biurowych w Europie Środkowej i Wschodniej.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz