Bałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTorus logoForbo Flooring Systems Polska logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCity Space logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGTV Lighting logoAluprof S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoBusiness House logoAgrobex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFYI Commercial Consulting logoArchicom logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTétris Poland logoVantage Development S.A. logoPodium Investment logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoKontor logoCOTEX Office Centre logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoOlivia Business Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-BUD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoUNIMOR Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Kolejna firma chce rozwijać się w Łodzi

Wizualizacja biurowca Ogrodowa Office w Łodzi
Wizualizacja biurowca Ogrodowa Office w Łodzi
Budynek biurowy Ogrodowa Office w Łodzi ma nowego najemcę.

Firma doradcza CBRE, reprezentując WX Office Development 2 (spółkę należącą do Warimpeksu) – właściciela budynku, pozyskała kolejnego najemcę firmę – PwC Polska.
PwC Polska sp. z o.o świadczy specjalistyczne usługi z zakresu audytu, a także doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego. Nowa siedziba firmy w Łodzi ma przede wszystkim pełnić funkcję biurową, ale i reprezentacyjną. 

Mamy przyjemność powitać firmę PwC Polska sp. z o.o., która znalazła się w gronie nowych najemców budynku Ogrodowa Office. Renomowani najemcy stanowią najlepsze potwierdzenie najwyższej jakości i standardu tego budynku. Prestiżowa, centralna lokalizacja obiektu obok ikon miasta, przemyślana architektura i wewnętrzne atrium z częścią usługową to tylko niektóre z zalet tego projektu. Jestem przekonany, że Ogrodowa Office to doskonały wybór dla firm, które chcą rozwijać się w Łodzi i zapewnić swoim pracownikom komfortowe miejsce pracy – powiedział Alexander Jurkowitsch, członek zarządu firmy Warimpex.

Ogrodowa Office to budynek biurowo-usługowy, który oferuje 28 600 mkw. powierzchni najmu, w tym 3900 mkw. powierzchni handlowej oraz podziemny parking na 300 samochodów. Obiekt zlokalizowany jest w centrum Łodzi przy skrzyżowaniu ulic Ogrodowej i Zachodniej. WX Office Development 2 sp. z o.o. to część Warimpex Finanz- und Beteiligungs AG – austriackiej spółki dewelopersko-inwestycyjnej. Jej podstawowa działalność skupia się na budowie i prowadzeniu hoteli i nieruchomości biurowych w Europie Środkowej i Wschodniej.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra