Tork

Klif z najemcą

Klif Tower
Klif Tower
Do biurowca Klif Tower wprowadza się nowy najemca.

Na 13 piętrze biurowca Klif Tower AVL Software and Functions (AVL) otworzy nowe biuro. W obiekcie będzie zajmować ponad 600 mkw. Podczas negocjacji warunków umowy najmu wynajmującego reprezentowali eksperci BNP Paribas Real Estate Poland. AVL specjalizuje się w projektowaniu systemów sterowania spalinowymi, elektrycznymi i hybrydowymi zespołami napędowymi oraz w projektowaniu elektroniki stosowanej w napędach elektrycznych, silnikach spalinowych oraz skrzyniach biegów. Główna siedziba firmy znajduje się w Ratyzbonie. Na polski rynek AVL weszło pod koniec 2015 r.

Wybór Klif Tower podyktowany był przede wszystkim lokalizacją. Nie bez znaczenia dla klienta okazała się także elastyczność wynajmującego związana z dostosowaniem powierzchni do wymagań technicznych. Istotną kwestią dla najemcy w wyborze nowej lokalizacji było zabezpieczenie możliwości powiększenia biura w ramach budynku – powiedział Maciej Skurczyński, Konsultant w dziale wynajmu powierzchni biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland.

Klif Tower to 15-kondygnacyjny budynek, który oferuje prawie 800 mkw. powierzchni biurowej. Znajduje się on na Woli oferuje prawie 8 tys. m kw. powierzchni biurowej. Lokalizacja Klif Tower zapewnia dobry dostęp do głównych dróg i środków komunikacji miejskiej. W pobliżu biurowca zlokalizowane są 4 stacje roweru miejskiego Veturilo. Udogodnieniem dla najemców jest sąsiedztwo galerii handlowej Dom Mody Klif, w którym mogą skorzystać z oferty butików, sklepów, kawiarni i restauracji.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra