bcb wrzesień 2020

Najemcy doceniają Jaracza 47 Prestige

Jaracza 47 Prestige w Łodzi
Jaracza 47 Prestige w Łodzi to odrestaurowana kamienica z XIX w. zaadaptowana na funkcje biurowe, która z powodzeniem przyciąga najemców. Zyskała ona nowego lokatora z branży technologicznej, a dotychczasowi najemcy przedłużyli umowy najmu.

Nowym najemcą budynku Jaracza 47 Prestige zostało OSOM STUDIO. Jest to łódzka agencja interaktywna. Firma specjalizuje się w projektowaniu stron, sklepów internetowych, a także dedykowanych aplikacji online. Swoim klientom OSOM STUDIO zapewnia także wsparcie z zakresu, e-PR i produkcji video. Agencja zajmie najwyższe, trzecie piętro kamienicy. Na swoje biuro wynajęła ona powierzchnię o wielkości 239 mkw. z przestronnym tarasem i widokiem na ulicę Jaracza. W związku z bardzo dynamicznym rozwojem, poszukiwaliśmy odpowiedniej powierzchni, która pozwoliłaby na zapewnienie dalszych możliwości wzrostu przy jednoczesnej poprawie komfortu pracy członków naszego zespołu – podkreśla Łukasz Kaczmarek, Partner w OSOM STUDIO.

Obiekt doceniany jest także przez dotychczasowych najemców. W ostatnich tygodniach umowy najmu przedłużyły trzy firmy: Bishop Development (wsparcie technologiczne dla startupów), AXA Ubezpieczenia oraz Baker McKenzie (jedna z największych kancelarii prawnych na świecie). Kancelaria zdecydowała się nie tylko na przedłużenie najmu, ale i na zwiększenie użytkowanej dotychczas powierzchni do 306 mkw. Tym samym firma zajmuje już całą drugą kondygnację budynku.

W obliczu zwiększonej podaży w nowych budynkach, niezwykle ważne staje się utrzymanie poziomu komercjalizacji w obiektach starszych i rewitalizowanych. To duże wyzwanie dla właścicieli, którym pomóc mogą doświadczeni doradcy na rynku nieruchomości – podkreśla odpowiedzialna za negocjacje Monika Hryniewicz, szefowa Działu Najmu i Relacji z Klientami.

Prestiżowi najemcy doceniają nie tylko unikatową przestrzeń, jaką jest Jaracza 47 Prestige, ale także profesjonalizm, standard obsługi oraz troskę, jaką otaczamy lokatorów naszych obiektów. O naszej skuteczności świadczą nie tylko nasze wyniki, lecz przede wszystkim jakość współpracy. Z wieloma najemcami łączą nas wieloletnie relacje. Z firmą AXA współpracujemy na przykład od już 10 lat – dodaje Michał Styś, szef firmy OPG Property Professionals.

Jaracza 47 Prestige to zabytkowa kamienica wybudowana w 1900 r. przez łódzkiego fabrykanta Edmunda Stefanusa. Obiekt został odrestaurowany i spełnia obecnie funkcję butikowego biurowca. w stylu butikowym. Budynek oferuje 1200 mkw. powierzchni biurowej typu open space. W przypadku projektu Jaracza 47 Prestige funkcję doradcy inwestora, zarządcy projektu deweloperskiego, zarządcy nieruchomości oraz pośrednika najmu pełni firma OPG Property Professionals

 


0.0
Tagi: Łódź
Napisz pierwszy komentarz