Zakończenie procesu komercjalizacji coraz bliżej

Business Garden Poznań
Business Garden Poznań
Business Garden w Poznaniu przyciągał trzech nowych najemców. Być może już wkrótce zostaną podpisane dwie kolejne umowy, które zamknie proces komercjalizacji pierwszego etapu inwestycji.

Trzy kolejne firmy wybrały kompleks biurowy Business Garden Poznań. Do grona najemców dołączyły Homag Polska, Zodiak Gym, która planuje latem br. otworzyć klub Befit oraz sieć sklepów dyskontowych z branży spożywczej. Łącznie wynajęły one niemal 3000 mkw. powierzchni biurowej. 

Liczymy, że niebawem zostaną podpisane dwie kolejne umowy najmu, zamykające proces komercjalizacji pierwszego etapu inwestycji. Prowadzone są także rozmowy z potencjalnymi klientami zainteresowanymi zasiedleniem budynków realizowanych po sąsiedzku w ramach drugiego etapu. Oddanie do użytku nowej części kompleksu przewidziane jest w pierwszym kwartale przyszłego roku. Ze względu na efektywny plan pięter i skalę projektu, jesteśmy w stanie dopasować ofertę do potrzeb zarówno nowych najemców, jak i wesprzeć rozwój obecnych użytkowników, umożliwiając im ekspansję działalności w ramach projektu – mówi Magdalena Makuch, Leasing Manager Vastint Poland.

Business Garden znajduje się na poznańskim Marcelinie. Kompleks zlokalizowany jest w obrębie ulic Marcelińskiej, Kolorowej, Pastelowej i Bułgarskiej. Obecnie realizowany jest drugi etap inwestycji, w którym powstaje pięć biurowców o całkowitej powierzchni 46 000 mkw. Cały kompleks będzie więc docelowo składał się z dziewięciu budynków biurowych o łącznej powierzchni ponad 88 000 mkw. Istniejące budynki Business Garden Poznań posiadają certyfikat LEED Platinum. Wyróżniającą cechą tego kompleksu jest rozległy ogród otaczający biurowce. Znajdują się w nim strefy pracy i relaksu oraz infrastruktura sportowa. Projekt zapewnia także wiele udogodnień i usług dla najemców. Inwestorem Business Garden jest firma Vastint.

 

Business Garden Poznań


0.0
Napisz pierwszy komentarz