Assa Abloy

Nowy biurowiec w centrum Wrocławia

Infinity – nowa inwestycja biurowa w samym sercu Wrocławia
Infinity – nowa inwestycja biurowa w samym sercu Wrocławia
W samym sercu Wrocławia powstanie nowa inwestycja biurowa – Infinity. Jest już prawomocne pozwolenie na budowę. Prace ruszą w maju br.

Avestus Real Estate i European Property Investors Special Opportunities 4 (EPISO 4), fundusz zarządzany przez Tristan Capital Partners zakupiły nieruchomość w centrum Wrocławia. Na działce przy placu Jana Pawła II powstanie biurowiec Infinity. Inwestycja posiada już prawomocne pozwolenie na budowę, które zakłada realizację 7-kondygnacyjnego budynku o powierzchni ponad 22 000 mkw. Obiekt zaoferuje zarówno przestrzenie biurowe, jak i handlowo-usługowe. Ukończenie budowy zostało zaplanowane na III kw. 2020 r. 

Infinity to nowoczesny projekt biurowy, łączący w sobie bardzo wysoką jakość przestrzeni, dobrą architekturę oraz doskonałą lokalizację w ścisłym centrum Wrocławia. Nowoczesne biurowce wybierane są głównie przez firmy z sektora nowoczesnych usług biznesowych, w których pracują ludzie młodzi, a dla nich ważny jest dostęp do atrakcji oferowanych przez miasto. Dzięki idealnemu położeniu Infinity w centrum miasta, jego przyszli pracownicy w zaledwie kilka minut spacerem dostaną się do wrocławskiego rynku. Sąsiedztwo Starego Miasta oraz bezpośredni dostęp do węzła komunikacyjnego przy placu Jana Pawła II z licznymi liniami tramwajowymi i autobusowymi to jedne z kluczowych aspektów wyróżniających naszą inwestycję spośród innych projektów biurowych. Jesteśmy przekonani, że połączenie tych czynników z naszym doświadczeniem i dbałością o komfort najemców przełożą się na sukces Infinity – powiedział Mariusz Frąckiewicz, Dyrektor Krajowy, Avestus Real Estate.

Projekt architektoniczny obiektu przygotowała pracownia AHR Architects, a komercjalizacją inwestycji zajmie się firma JLL. Biurowiec Infinity będzie posiadał certyfikat BREEAM Excellent.

Infinity – informacje podstawowe:

  • Łączna powierzchnia: 22 365 mkw. w standardzie klasy A 

- 19 818 mkw. powierzchni biurowej
- 2547 mkw. powierzchni handlowo-usługowej na poziomie -1 oraz 0 (parter)

  • Liczba miejsc parkingowych: 314 w garażu podziemnym 
  • Udogodnienia dla rowerzystów: 60 stojaków rowerowych – w zamkniętej strefie w podcieniu budynku; szatnie oraz prysznice dla rowerzystów – na poziomie -1
  • Lokalizacja: Wrocław, plac Jana Pawła II (Nabycińska / Legnicka / Sokolnicza) – adres administracyjny ul. Nabycińska 2
  • Pracownia architektoniczna: AHR Architects 
  • Inwestor: Avestus Real Estate i Tristan Capital Partners
  • Agent ds. wynajmu: JLL
  • Planowane rozpoczęcie prac przygotowawczych do budowy: II kw. 2018 r.
  • Zakończenie inwestycji: III kw. 2020 r.

 

Biurowiec Infinity – wizualizacja 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz