Business House logoVastint Poland Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAluprof S.A. logoGTV Lighting logoKwiaty dla biura logoINTERBIURO logoTorus logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCity Space logoTétris Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoKart Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoSpectra Development logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoINTER-BUD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoOlivia Business Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVantage Development S.A. logoPodium Investment logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Wydawnictwo Macmillan powiększa biuro

Jerozolimskie Business Park
Jerozolimskie Business Park
Macmillan Polska to wydawca obcojęzycznych podręczników szkolnych, dydaktycznych i metodycznych. Firma powiększyła swoje biuro w kompleksie Jerozolimskie Business Park.

W Polsce firma Macmillan obecna jest już od 18 lat. Specjalizuje się ona w wydawaniu podręczników do nauki języków obcych, a także jest organizatorem szkoleń metodycznych i pedagogicznych. Co trzeci anglista w Polsce należy do naszej sieci edukacyjnej. Bardzo nas cieszy tak dynamiczny rozwój, dlatego inwestujemy w kolejne innowacyjne rozwiązania i najlepszych specjalistów. Powiększenie biura jest więc dla nas naturalnym krokiem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z długoletniej współpracy z doradcami z firmy Cresa – mówi Aleksandra Wapniarz, Office Manager z firmy Macmillan Polska.

Po zwiększeniu powierzchni biura Macmillan będzie zajmować 1200 mkw. na dwóch piętrach w budynku A kompleksu biurowego Jerozolimskie Business Park. W procesie wynajmu, najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska. To zaszczyt pracować trzeci raz dla Macmillan Polska. Cieszymy się, że firma świetnie prosperuje i możemy jej doradzać w dalszej ekspansji. Dzięki temu, że właściciel Jerozolimskie Business Park stale inwestuje w unowocześnianie kompleksu, najemca zdecydował się pozostać w tej lokalizacji na kolejne lata – mówi Justyna Szymczak, Doradca w firmie Cresa Polska.

Jerozolimskie Business Park to kompleks biurowy położony jest przy jednej z głównych arterii Warszawy. W pobliżu parku biurowego znajdują się CH Blue City i Reduta. Kompleks Jerozolimskie Business Park składa się z czterech kameralnych budynków. Łącznie oferuje on ok. 17 000 mkw. powierzchni. Kompleks został zmodernizowany w latach 2015-2017. Należy on do firmy Apollo-Rida

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra