Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Wydawnictwo Macmillan powiększa biuro

Jerozolimskie Business Park
Jerozolimskie Business Park
Macmillan Polska to wydawca obcojęzycznych podręczników szkolnych, dydaktycznych i metodycznych. Firma powiększyła swoje biuro w kompleksie Jerozolimskie Business Park.

W Polsce firma Macmillan obecna jest już od 18 lat. Specjalizuje się ona w wydawaniu podręczników do nauki języków obcych, a także jest organizatorem szkoleń metodycznych i pedagogicznych. Co trzeci anglista w Polsce należy do naszej sieci edukacyjnej. Bardzo nas cieszy tak dynamiczny rozwój, dlatego inwestujemy w kolejne innowacyjne rozwiązania i najlepszych specjalistów. Powiększenie biura jest więc dla nas naturalnym krokiem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z długoletniej współpracy z doradcami z firmy Cresa – mówi Aleksandra Wapniarz, Office Manager z firmy Macmillan Polska.

Po zwiększeniu powierzchni biura Macmillan będzie zajmować 1200 mkw. na dwóch piętrach w budynku A kompleksu biurowego Jerozolimskie Business Park. W procesie wynajmu, najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska. To zaszczyt pracować trzeci raz dla Macmillan Polska. Cieszymy się, że firma świetnie prosperuje i możemy jej doradzać w dalszej ekspansji. Dzięki temu, że właściciel Jerozolimskie Business Park stale inwestuje w unowocześnianie kompleksu, najemca zdecydował się pozostać w tej lokalizacji na kolejne lata – mówi Justyna Szymczak, Doradca w firmie Cresa Polska.

Jerozolimskie Business Park to kompleks biurowy położony jest przy jednej z głównych arterii Warszawy. W pobliżu parku biurowego znajdują się CH Blue City i Reduta. Kompleks Jerozolimskie Business Park składa się z czterech kameralnych budynków. Łącznie oferuje on ok. 17 000 mkw. powierzchni. Kompleks został zmodernizowany w latach 2015-2017. Należy on do firmy Apollo-Rida

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra