Perfumeria w Proximo II

Kompleks biurowy Proximo
Internetowa perfumeria Perfumesco otwiera swój pierwszy sklep stacjonarny w budynku Proximo II.

Perfumesco oferuje oryginalne perfumy i kosmetyki, jednak dotychczas ich zakup możliwy był tylko poprzez sklep internetowy. Już wkrótce powstanie pierwszy stacjonarny sklep perfumerii. Będzie on zlokalizowany na parterze biurowca Proximo II. W budynku tym Perfumesco zajmie lokal o powierzchni 140 mkw. Otwarcie sklepu zaplanowane jest na przełom czerwca i lipca br. Chcieliśmy aby nasz pierwszy, flagowy sklep był usytuowany w jak najlepszej lokalizacji i doskonale skomunikowany z różnymi częściami miasta, tak aby nasi Klienci mogli do nas bez problemów dotrzeć. Rozwijamy naszą sieć i już niedługo planujemy kolejne otwarcie tym razem w jednym ze stołecznych centrów handlowych – mówi Rafał Denisiuk z firmy Perfumesco.

W procesie transakcji najmu Perfumesco było reprezentowane przez NAI Estate Fellows, zaś inwestora biurowca Proximo II, czyli firmę Hines Polska reprezentował Colliers International. Cieszymy się, że Perfumesco doceniło lokalizację i dołączy do grona najemców Proximo II lokując swój pierwszy stacjonarny sklep na parterze obiektu. Sklep Perfumesco będzie stanowił ciekawe uzupełnienie istniejącej oferty części handlowo - usługowej kompleksu Proximo, wzbogacając wachlarz udogodnień dla najemców biurowych jak również będąc destynacją dla użytkowników i mieszkańców sąsiednich inwestycji – mówi Anna Radecka, Associate Director w Dziale Powierzchni Handlowych Colliers International.

Kompleks Proximo składa się z dwóch obiektów biurowo-usługowych. Jest on zlokalizowany blisko ścisłego centrum miasta. Pracownicy kompleksu mogą korzystać z różnych środków komunikacji, ponieważ w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się stacja II linii metra. Budynki zostały zaprojektowane przez pracownię architektoniczną Rolfe Judd oraz studio Pininfarina

Budynek Proximo II usytuowany jest przy ul. Przyokopowej 26 w Warszawie. Obiekt oferuje najemcom 650 mkw. powierzchni usługowej oraz 19 950 mkw. przestrzeni biurowej. Do dyspozycji najemców przeznaczonych jest 206 miejsc parkingowych na dwóch kondygnacjach podziemnych oraz 17 miejsc naziemnych. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz