Przesterzenie biurowe na sprzedaż i wynajem

Nowy biurowiec przy Wołowskiej

Wrocławski Park Biznesu – Wołowska Park
We Wrocławskim Parku Biznesu – Wołowska Park powstanie kolejny biurowiec.

Wrocław cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony najemców. W związku z tym od kilku lat widoczne jest ożywienie na tutejszym rynku powierzchni biurowych. Nowe inwestycje powstają w rożnych częściach miasta. Jednym z deweloperów, którzy postanowili odpowiedzieć na zapotrzebowanie na powierzchnię biurową jest firma Devco. Planuje ona bowiem budowę kolejnego budynku biurowego na terenie Wrocławskiego Parku Biznesu – Wołowska Park.

Nowy biurowiec ma powstać przy ul. Wołowskiej 4-20. Rozpoczęcie prac planowane jest na III kw. br. Wraz z otwarciem pod koniec 2017 roku drogi S5 z Wrocławia w kierunku Poznania, zauważamy znaczny wzrost zainteresowania nieruchomościami oraz gruntami w północnej części miasta. Aktualnie dzięki Autostradowej Obwodnicy Wrocławia oraz Obwodnicy Śródmiejskiej oraz wspomnianej drodze S5 rejon ulicy Żmigrodzkiej jest jednym z najlepiej skomunikowanych obszarów we Wrocławiu – wyjaśnia Adam Galewski, dyrektor generalny firm Devco i BFF Investment Polska.

Nowy biurowiec zaoferuje ok. 8000 mkw. powierzchni. Do dyspozycji najemców powstanie także dodatkowy, piętrowy parking. Planowany termin oddania budynku do użytku to 2020 r. Wnętrza biur dostosowujemy do potrzeb najemców zgodnie z najnowszymi trendami, mając na uwadze jak najlepsze warunki pracy. Staramy się jednocześnie, aby nasze obiekty były przyjazne dla środowiska i dobrze komponowały się z otoczeniem – zapowiada dyrektor generalny Devco.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz