Assa Abloy

Pracownicy wybrali biurowiec

Budynek Argon - III etap kompleksu biurowego Alchemia
Budynek Argon - III etap kompleksu biurowego Alchemia
Sygnity konsoliduje dwa dotychczasowe biura w kompleksie Alchemia. Biurowiec Argon wybrali pracownicy firmy.

Na polskim rynku IT Sygnity S.A. działa już od 26 lat. Należy ona do czołówki dostawców rozwiązań informatycznych w Polsce. Już wkrótce swoją nową siedzibę firma otworzy w kompleksie Alchemia. Na swoje potrzeby Sygnity S.A. wynajęła niemal 600 mkw. powierzchni. Otwarcie nowego biura planowane jest na czerwiec br. Przeniesie się do niego zespół firmy liczący niemal 60 osób. W biurowcu spółka skonsoliduje dwie dotychczas zajmowane powierzchni w Gdańsku. W wybór nowej lokalizacji byli włączeni pracownicy firmy, którzy za pomocą ankiety wskazali budynek Argon (III etap kompleksu biurowego Alchemia).

Zależało nam na poprawie efektywności kosztowej poprzez konsolidację dwóch dotychczasowych powierzchni w Gdańsku. Chcemy też podnieść komfort pracy, co bezpośrednio wpłynie na jej efektywność. Alchemię i budynek Argon wskazali nasi pracownicy, których zaangażowaliśmy w proces wyboru nowej lokalizacji. Zdecydowana większość z nich wskazała właśnie na to miejsce. Z perspektywy biznesu obiekt zabezpiecza nasz potencjalny rozwój i daje możliwość zwiększenia w przyszłości, wynajmowanej powierzchni. Istotny jest też wysoki standard oferowany przez dewelopera oraz atrakcyjny pakiet startowy – mówi Maciej Urban, zastępca członka zarządu odpowiedzialnego za sektor Utilities & General Business w Sygnity.

Cieszymy się, że kolejna firma, działająca na lokalnym rynku doceniła jakość naszej oferty i zdecydowała się na relokację do Argonu. Co istotne, to jej pracownicy, czyli końcowi użytkownicy budynku i przestrzeni biurowej wskazali w jakim miejscu chcą pracować – mówi Marcin Piątkowski, dyrektor ds. komercjalizacji w firmie Torus.

W najbliższych latach gdański oddział planuje rozwój w obszarze rozwiązań IT dla rynku Utilities & General Business. Spółce zależało więc na możliwość szybkiej relokacji do większej powierzchni, którą zapewnia kompleks Alchemia

 


0.0
Tagi: Torus Alchemia
Napisz pierwszy komentarz