Tork

Avatar banku

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com
Bank BGŻ BNP Paribas na dłużej zostanie w biurowcu Avatar.

W budynku Avatar Bank BGŻ BNP Paribas wynajmuje 8500 mkw. powierzchni biurowej. Swoją siedzibę ma tu już od 2010 r. W tej lokalizacji bank pozostanie na dłużej. W procesie analizy, Bank BGŻ BNP Paribas, korzystał ze wsparcia konsultantów działu wynajmu powierzchni biurowych BNP Paribas Real Estate Poland.

Należący do Azora Europa biurowiec Avatar jest projektem mocno rozpoznawalnym, który na dobre zdążył się wpisać się w biurową panoramę Krakowa. Decyzja Banku BGŻ BNP Paribas, który w biurowcu rozwijał się od 2010 roku, świadczy o rozumieniu i spełnianiu dotychczasowych potrzeb najemcy przez właściciela budynku. Tym bardziej, że obecny rynek w stolicy Małopolski dawał Bankowi sporo alternatyw – mówi Małgorzata Fibakiewicz, dyrektor działu wynajmu powierzchni biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland.

Bank BNP Paribas Real Estate Poland nie tylko przedłużył umowę najmu w dotychczasowej lokalizacji, ale planuje również poprawić ergonomię, funkcjonalność i komfort. Dodatkowo, we współpracy z bankiem, właściciel biurowca – fundusz Azora Europa – przeprowadzi modernizację powierzchni wspólnych oraz lobby recepcyjnego.

Biurowiec Avatar bardzo dobrze spełniał nasze oczekiwania, będąc przyjaznym, komfortowym i dobrze skomunikowanym miejscem pracy krakowskiego Centrum Operacyjnego Banku BGŻ BNP Paribas. Dalsza obecność w tej lokalizacji dzięki renegocjowaniu warunków umowy najmu, uzupełniona o remodeling, poprawę funkcjonalności biura, jak również wprowadzenie nowych trendów w projektowaniu przestrzeni biurowych, pozwoli nam na dynamiczny, stabilny rozwój krakowskich struktur twierdzi Jarosław Frączek, Dyrektor Departamentu Nieruchomości I Inwestycji, Bank BGŻ BNP Paribas

Avatar to 7-kondygnacyjny biurowiec zlokalizowany w zachodniej części Krakowa w dzielnicy Bronowice. Znajduje się on przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta – ul. Armii Krajowej. Całkowita powierzchnia biurowa w budynku wynosi ok. 11 200 mkw. Inwestorem i deweloperem obiektu była firma Echo Investment. W 2010 r. biurowiec został kupiony przez hiszpański fundusz Azora Europa.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz