Business House logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-BUD logoPodium Investment logoForbo Flooring Systems Polska logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTorus logoCOTEX Office Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoNowy Styl Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoArchicom logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoSpectra Development logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoFYI Commercial Consulting logoKontor logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVantage Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoUNIMOR Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Budynek dyrekcji Huty Gliwice na sprzedaż

Skarb Państwa chce sprzedać prawo wieczystego użytkowania gruntu, wraz z prawem własności budynku na terenie, gdzie znajdowała się Huta Gliwice.

Miasto Gliwice planuje sprzedać budynek biurowy byłej Huty Gliwice. Oferta inwestycyjna wydaje się szczególnie atrakcyjnie ze względu na lokalizację w ścisłym centrum miasta, w aglomeracji liczącej 2 mln mieszkańców. Budynek położony jest w odległości 4 km od węzła autostrad A4 i A1 oraz zaledwie 400 m od dworca. Zlokalizowany w sąsiedztwie galerii Forum i powstającego centrum handlowego Focus Mall, może stać się prestiżową siedzibą firmy.

Do sprzedania są dwie działki o powierzchni 0,1944 ha, oznaczone numerami nr 296 i 297. Była Huta Gliwice znajduje się na działce nr 296. Obiekt o całkowitej powierzchni 4055 m kw. i pow. użytkowej, wynoszącej 3074 m kw., został podzielony na dwie części: wyższą, 3-kondygnacyjną, położoną od ul. Mitręgi i niższą, 2-kondygnacyjną, przy ul. Piwnej.

Zapraszamy do obejrzenia wizualizacji wyremontowanego budynku dawnej Huty Gliwice:


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra