bcb wrzesień 2020

Infor rozwija się we Wrocławiu

Nowe biuro firmy Infor
Nowe biuro firmy Infor
Infor od dwóch lat działa we Wrocławiu. Firma rozwija się, rekrutuje nowych pracowników i zmienia siedzibę.

Infor jest jednym z liderów w segmencie aplikacji biznesowych. Infor we Wrocławiu świetnie się rozwija: zatrudniamy znakomicie wykształconych ludzi, szukających atrakcyjnej ścieżki kariery. Doceniają stabilność i interesujące zadania, którą oferujemy im jako międzynarodowa firma, oraz fakt, że jesteśmy organizacją, w której można się rozwijać – mówi Artur Sawicki, dyrektor Center of Excellence, Infor.

Do benefitów, które Infor oferuje pracownikom, wkrótce dołączy nowe biuro. W czerwcu br. przeprowadzi się on do ulokowanego w centrum Wrocławia kompleksu Retro Office House. Nowa siedziba będzie ponad dwukrotnie większa niż obecna i aż dziesięciokrotnie większa od pierwszej lokalizacji firmy we Wrocławiu. Konsekwentnie realizujemy plan zatrudnienia 500 pracowników i nowe biuro jest jego ważnym elementem – mówi Artur Sawicki. 

Infor jest najemcą szczytowych kondygnacji biurowca Retro Office House. Na 4 i 5 piętrze budynku będzie on zajmował blisko 6000 mkw. Będzie to docelowa siedziba Infora we Wrocławiu. Pracownicy do swojej dyspozycji będą mieć przestronne wnętrza sprzyjające komfortowi pracy, a także integracji, m.in. pokoje pracy kreatywnej, miejsca do pracy na stojąco, sale konferencyjne, dwa tarasy. Przestrzenie na potrzeby firmy zaadaptuje pracownia projektowa TheDesignGroup

Wrocławski zespół Center of Excellence firmy Infor liczy już 270 pracowników. Firma rekrutuje kolejne osoby, a także intensyfikuje współpracę z uczelniami. Do programu współpracy z uczelniami Infor Education Alliance Program dołączył ostatnio Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Infor współpracuje również z Politechniką Wrocławską. 

 


0.0
Tagi: Wrocław RETRO
Napisz pierwszy komentarz