Interbiuro - duży

Dotychczasowi najemcy przedłużają umowy

Budynek R34
Budynek R34
W I kw. br. Triuva Kapitalverwaltungsgesellschaft mbH przedłużyła kolejne umowy najmu. Dotyczyły one budynków R34 i N21.

Jednym z budynków należących do funduszy zarządzanych przez Triuva jest R34. W obiekcie tym renegocjacje objęły 1300 mkw. powierzchni biurowej. Budynku R34 znajduje się na warszawskim Mokotowie przy ul. Gintrowskiego 34 (dawna Rzymowskiego). W tej lokalizacji swoją siedzibę nadal będzie mieć Bonair S.A. Na 1100 mkw. pracować będzie ponad setka specjalistów, którzy zajmują się wdrożeniami usług Microsoft Dynamics w obszarach CRM/BI/ERP.

W R34 na dłużej pozostanie także E-TEC Power Management Sp. z o.o. Jest to firma specjalizująca się w budowie Data Center oraz systemach zasilania gwarantowanego i awaryjnego. W budynku R34 wynajmuje 200 mkw. powierzchni biurowej. Z biurowcem tym jest ona związana od 6 lat. 

Jakość powierzchni biurowej i jej lokalizacja to podstawa zainteresowania najemców, zarówno nowych, jak i tych, którzy są już obecni w naszych budynkach. Kolejnym krokiem do budowania i utrzymania dobrych relacji jest zagwarantowanie najemcom usług na możliwie najwyższym poziomie. O słuszności naszego podejścia świadczy między innymi fakt, że dotychczasowi najemcy podejmują decyzję o przedłużeniu obecnych umów, także w tak trudnej lokalizacji jaką jest biznesowy Mokotów – mówi Jacek Brzozowski, dyrektor spółki Triuva.

Z lokalizacją w budynku R34 związani jesteśmy od lat, przez ten okres warszawski rynek powierzchni biurowy, jak i nasze wymagania, uległy zmianom. Cieszymy się, że udało nam się w procesie negocjacji wypracować model korzystny dla obu spółek. Istotna dla nas była wspólna wizja unowocześnienia i uatrakcyjnienia przestrzeni, którą zajmujemy. Podpisana umowa wpisuje się w plan rozwoju BONAIR na kolejne lata – dodaje Przemysław Majtyka, dyrektor operacyjny BONAIR SA dodaje

Triuva Kapitalverwaltungsgesellschaft mbH przedłużyła umowy najmu także w budynku N21. Tu renegocjacje objęły ok. 300 mkw. powierzchni biurowej. 
 


0.0
Tagi: Warszawa
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra