Swig3

Reprezentacja właścicieli obiektów biurowych

Polski oddział wiodącej firmy doradczej otworzył Dział Powierzchni Biurowych. Departament zajmuje się komercjalizacją obiektów biurowych.

Z myślą o osobach, posiadających w swoim portfelu nieruchomości biurowe i szukających profesjonalnego doradcy, Colliers wyodrębnił swój departament w Polsce – Dział Powierzchni Biurowych – Reprezentację Właściciela. Wcześniej obszar działalności polskich biur regionalnych Colliers obejmował przede wszystkim sektory rynku komercyjnego związane z powierzchnią magazynową lub przemysłową. Dyrektorem nowo utworzonego działu została Anna Duchnowska. Posiada ona 13 lat doświadczenia zawodowego, w tym od 9 lat zajmuje się zarządzaniem portfelem nieruchomości.

W chwili obecnej Dział Powierzchni Biurowych odpowiedzialny jest za kilka projektów, między innymi ma wyłączność na komercjalizację powierzchni biurowej w budynku Royal Wilanów w Warszawie. Inwestycja należy do Grupy Capital Park Group. Podlegające komercjalizacji biura we wspomnianym obiekcie zajmują 28 tys. m kw. Inne projekty w rękach noto utworzonego działu to aktywa IVG (ok. 57 000 m kw.) i budynek Kolmet (12 000 m kw.), którego właścicielem jest Mosaic Property.

Nowy dział reprezentacji Właściciela to odpowiedź na potrzeby rynku. Oferta, którą przedstawiamy naszym klientom, opiera się na podejściu „asset management”, a więc kreowaniu i maksymalizacji wartości inwestycji. Nie jest to podejście wyłącznie agencyjne, ale raczej kompleksowe doradztwo i bliska współpraca z inwestorami, na różnych etapach inwestycji, od momentu poszukiwania kluczowych najemców dla planowanych projektów, poprzez zarządzanie procesem najmu czy rekomercjalizacji istniejących obiektów, aż po wykreowanie maksymalnego dochodu z nieruchomości w celu optymalizacji ceny sprzedaży – komentuje Anna Duchnowska, Dyrektor, Działu Powierzchni Biurowych (Reprezentacja Właściciela).


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra