Biura nieopodal pałacu w Wilanowie

Na warszawskim Wilanowie powstanie biurowiec, którego właściciel aspiruje do tego, aby stworzyć alternatywę dla Mokotowa – dzielnicy, która obfituje w powierzchnie biurowe.

Na skrzyżowaniu ulic Klimczaka i Przyczółkowej, w sąsiedztwie Pałacu w Wilanowie oraz ratuszu i galerii handlowej, które znajdują się w fazie budowy, powstanie obiekt biurowo-usługowy klasy A, Royal Wilanów. Właściciel nieruchomości, Grupa Capital Park, posiada już prawomocne pozwolenie na budowę. Realizacja inwestycji zajmie ok. 24 miesięcy. Budynek zaprojektowali JEMS Architekci.

Budynek będzie miał 5 kondygnacji. Na powierzchnię biurową przeznaczono 28 000 m kw, pozostałe 7 000 m kw. zajmą punkty usługowo-handlowe. Do użytkowania klientów i pracowników Royal Wilanów oddany zostanie również 3-kondygnacyjny parking, wyposażony w 921 miejsc postojowych  
 
Dotychczas w Wilanowie brakowało nowoczesnych powierzchni biurowych – zauważa Anna Szymańska, Associate Director w Dziale Reprezentacji Właściciela Colliers International Poland, bezpośrednio odpowiedzialna za komercjalizację powierzchni biurowej w obiekcie Grupy Capital Park. – Royal Wilanów zmieni tę sytuację, oferując najemcom najwyższy komfort pracy będący wypadkową prestiżowej architektury i przyjaznego otoczenia – dodaje.

Mieszkańcy Wilanowa zyskają dodatkową powierzchnię handlową – będą mieli do swojej dyspozycji na parterze budynku sklepy, punkty usługowe, restauracje i kawiarnie, czynne nawet po zamknięciu biur oraz skwer miejski przed biurowcem.


0.0
Napisz pierwszy komentarz