Giant

AXI IMMO z biurem w dawnej fabryce

Kompleks biurowo-konferencyjny Fabryka Grohmana
Kompleks biurowo-konferencyjny Fabryka Grohmana
AXI IMMO otwiera biuro regionalne w Łodzi. Będzie ono zlokalizowane w budynku dawnej fabryki Grohmana.

Polska firma doradcza działająca na rynku nieruchomości komercyjnych, AXI IMMO, otworzyła nowe biuro w Łodzi. Na swoją siedzibę wybrała ona zrewitalizowany kompleks biurowo-konferencyjny Fabryka Grohmana. 

Nasza firma istnieje prawie od 10 lat, a nowy oddział to kolejny krok na drodze do rozwoju. Chcemy być blisko naszych klientów, a Łódź i cały region to strategiczna lokalizacja na rynku nieruchomości komercyjnych, w szczególności w sektorze magazynowo-produkcyjnym i biurowym. Potencjał regionu jest ogromny, czego efektem są imponujące wyniki po stronie popytu i podaży. Rynek łódzki dysponuje zasobami w postaci gruntów i budynków poprzemysłowych, dając tym samym ogromne możliwości potencjalnym inwestorom z różnych sektorów. Dlatego nie mogło nas tu zabraknąć. Dzięki funkcjonowaniu na lokalnym rynku, będziemy posiadać jeszcze dogłębniejszą wiedzę na jego temat, co z całą pewnością przełoży się na jakość świadczonych przez nas usług – komentuje Renata Osiecka, Partner Zarządzająca AXI IMMO. 

Nowe biuro firmy AXI IMMO zlokalizowane jest na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ul. Tymienieckiego 22G. Znajduje się ono w dawnej Fabryce Ludwika Grohmana, która po modernizacji oferuje nowoczesną przestrzeń biurowo-konferencyjną o wysokim standardzie. Łódź jest kolejnym miastem, po Warszawie i Krakowie, w którym AXI IMMO otwarło swoje biuro. 

Jako firma doradzająca na co dzień naszym klientom m.in. w wyborze przestrzeni biurowej, znająca obowiązujące standardy, wybraliśmy dla siebie obiekt w nowoczesnym designie. Dodatkowym atutem jest również prestiżowa lokalizacja, w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, organizacji działającej na rzecz pozyskiwania i kompleksowej obsługi inwestorów. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd naszym pracownikom oraz malownicze otoczenie – komentuje Martin Lipiński, Dyrektor Działu Office w AXI IMMO. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz