Real Estate Management Congress

Londyński biurowiec HB Reavis w całości dla CBRE

Biurowiec Cooper & Southwark
Biurowiec Cooper & Southwark
Firma CBRE Global Workplace Solutions została wyłącznym najemcą budynku Cooper & Southwark.

Biurowiec Cooper & Southwark znajduje się w londyńskiej dzielnicy South Bank. Wyłącznym najemcą zrealizowanego przez HB Reavis obiektu została firma CBRE Global Workplace Solutions, która zajmie około 7000 mkw. powierzchni biurowej budynku.

Cooper & Southwark to 7-kondygnacyjny budynek, który został gruntownie zmodernizowany przez HB Reavis. W obiekcie całkowicie zmieniono układ przestrzenny wnętrz. Została również dobudowana nową część mieszczącą ponad 1000 mkw. dodatkowej powierzchni biurowej. Pracownicy obiektu mogą korzystać również z przestronnych tarasów (powstały one na trzech piętrach), których rozpościera się widok na centrum miasta. Dzięki przebudowie zrealizowanej wg projektu pracowni Tate Hindle, przestarzały biurowiec został zamieniony w budynek spełniający potrzeby nowoczesnych firm. 

Z radością przyjęliśmy wiadomość o wyborze Cooper & Southwark przez firmę CBRE, która wprowadzi się tu jeszcze w tym roku. Umowa przednajmu całego budynku potwierdza najwyższą jakość przestrzeni, którą stworzyliśmy. Wszystkie nasze przedsięwzięcia, w tym nowe budynki w City, Cooper & Southwark czy planowana inwestycja przy stacji Waterloo, to niezwykle kreatywne i inspirujące miejsca na mapie Londynu – powiedział Steven Skinner, Transactional Director w HB Reavis.

Cooper & Southwark to nie jedyna inwestycja HB Reavis w stolicy Wielkiej Brytanii. Portfolio firmy obejmuje takie londyńskie biurowce, jak: 33 Central (21 000 mkw., ukończony i sprzedany na rzecz banku Wells Fargo w 2017 r.) i 20 Farringdon Street (8000 mkw., planowane oddanie do użytku w 2018 r.), a także Elizabeth House (obecnie projektowany przez architektów ze studia AHMM). 

 


0.0
Tagi: HB Reavis CBRE
Napisz pierwszy komentarz