Proton Office

EKO Ekolider Łodzi

Budynek biurowy GTC Sterlinga Business Center
Budynek biurowy GTC Sterlinga Business Center
GTC Sterlinga Business Center to pierwszy biurowiec w Łodzi, który w dwóch kategoriach uzyskał certyfikat BREEAM In-Use na poziomie Excellent.

GTC Sterlinga Business Center otrzymał certyfikat BREEAM In-Use w dwóch kategoriach: wydajność obiektu („Asset”) oraz jakość zarządzania budynkiem („Management”). W obu przypadkach jest to ocena na poziomie Excellent. Tym samym GTC Sterlinga Business Center jest pierwszą nieruchomością biurową w Łodzi, która otrzymała tak wysokie noty za standardy ekologiczne w dwóch kategoriach.

Na uzyskanie pozytywnego wyniku procesu certyfikacji miały wpływ przede wszystkim dopracowane procedury zarządzania budynkiem, w tym dbanie o poprawę efektywności energetycznej i zastosowanie wodooszczędnej armatury. Punkty zostały przyznane za doskonałą lokalizację kompleksu oraz liczne udogodnienia dla najemców, takie jak tarasy czy system do całodobowej obsługi zgłoszeń najemców. Nasz zaangażowany zespół regularnie poddaje kontroli stopień zadowolenia użytkowników i prowadzi otwarty dialog na temat ciągłych ulepszeń. Uzyskanie wysokiej oceny zarówno w części „Asset", jak i „Management" przez Sterling Business Center, po nabyciu aktywa w 2016 r. jest potwierdzeniem skuteczności standardów stosowanych w zakresie zarządzania budynkami biurowymi przez GTC – powiedziała Justina Ivan, dyrektor ds. najmu powierzchni komercyjnych.

Budynek biurowy Sterlinga Business Center oferuje łącznie 13 400 mkw. powierzchni na 9 piętrach. Do dyspozycji najemców w podziemnym dwupoziomowym garażu znajduje się 180 miejsc parkingowych. Biurowiec znajduje się blisko centrum Łodzi, a także w pobliżu przystanków licznych linii autobusowych i tramwajowych.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz