Assa Abloy

IT rozwija się w Argonie

Argon to III etap kompleksu biurowego Alchemia w Gdańsku (w tle wcześniejsze etapy)
Firma Diverse Consulting Group otwiera swój oddział w biurowcu Argon w Gdańsku.

Firma Diverse Consulting Group specjalizuje się w budowaniu zespołów na projekty IT. Na rynku IT działa ona od 10 lat. Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Diverse Consulting Group nieustannie się rozwija, także poza granicami kraju. 

Ostatnio firma Diverse Consulting Group nowe biuro otwarła w gdańskim kompleksie Alchemia. Jej siedziba będzie znajdować się w budynku Argon, w którym wynajęła ona niemal 300 mkw. powierzchni. Gdański oddział będzie odpowiedzialny za rekrutacje powiązane z obszarem IT i nowych technologii. W procesie wyboru lokalizacji biura najemcę reprezentowała firma doradcza JLL. Na jesieni zeszłego roku otworzyliśmy w Wielkiej Brytanii. Teraz przyszedł czas na kolejny polski oddział. Postawiliśmy na Trójmiasto ze względu na atrakcyjność aglomeracji, potencjał rozwoju i silną pozycję w sektorze IT – mówi Michał Lewandowski, CEO Diverse Consulting Group. 

Budynek Argon to III etap kompleksu Alchemia, który oprócz nowoczesnej powierzchni biurowej oferuje też szereg usług towarzyszących związanych m.in. z aktywnością fizyczną czy gastronomią. Alchemię cechuje nie tylko jakość powierzchni biurowej i kompleksowość usługi, ale także wyjątkowa dbałość o detale. Kolejnym odzwierciedleniem tego będzie efektowny pasaż handlowy z roślinnością i elementami małej architektury. Takie elementy sprawiają, że chcemy zostać tutaj na dłużej, a centrum tętni życiem również po godzinach pracy. Cieszymy się, że do grona Alchemii dołącza teraz Diverse Consulting Group i mamy nadzieję, że atmosfera tego miejsca przełoży się na szybki rozwój firmy  komentuje Marcin Faleńczyk, szef trójmiejskiego biura JLL

Otwarcie nowego biura Diverse Consulting Group planowane jest na początek sierpnia. Cieszy nas, że Trójmiasto i Alchemia przyciągają nie tylko gigantów branży IT, ale też firmy, które wspierają ich biznes na poziomie rekrutacyjnym, zasobowym, narzędziowym czy doradczym. Dzięki temu tworzy się ekosystem, który sprzyja rozwojowi całego regionu – mówi Marcin Piątkowski, dyrektor ds. komercjalizacji w firmie Torus. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz