bcb wrzesień 2020

Dobra passa Warsaw Trade Tower

Biurowiec Warsaw Trade Tower
Biurowiec Warsaw Trade Tower
Warsaw Trade Tower zyskał nowego najemcę. Do wolskiego biurowca wprowadzi się Leroy Merlin.

Biurowiec Warsaw Trade Tower osiągnął 92,76 proc. wynajęcia. Nowym najemcą obiektu został Leroy Merlin. Firma wynajęła 831 mkw. powierzchni biurowej. Do nowej siedziby wprowadzi się w lipcu br. W rozmowach między najemcą a właścicielem obiektu (funduszem Akron Investment Central Eastern Europe II) i jego asset managerem (firmą Heitman) pośredniczyła firma Colliers International, która odpowiadała również za finalizację umowy.

Biurowiec WTT może pochwalić się wysokim poziomem wynajmu. Jak zauważa Izabela Kapil, vice president portfolio management Europe w Heitman: To również dowód na niesłabnącą pozycję Warsaw Trade Tower na rynku warszawskich nieruchomości. Na bardzo wysokie notowania budynku wpływ ma kompleksowy rebranding przeprowadzony w latach 2015-2016. Jego osią było employee well-being, czyli dobre samopoczucie pracowników, którzy szczerze docenili wprowadzone zmiany.

Proces rebrandingu i modernizacji biurowca związany był z wprowadzeniem wielu udogodnień dla najemców. Powstała wspólna jadalnia, sala aktywności oraz przestrzeń eventowo-konferencyjna. Zmiany dotyczyły też otoczenia biurowca, w którym stworzono platformę dla food-trucków i infrastrukturę rowerową. Najemcy mogą korzystać także z usługi darmowego car-sharingu.

Biurowiec Warsaw Trade Tower (WTT) powstał pod koniec lat 90. Jest to jeden z pierwszych wieżowców zlokalizowanych na Woli. W latach 2015-2016 została przeprowadzona modernizacja obiektu. W procesie certyfikacji środowiskowej BREEAM In-Use biurowiec posiada ocenę Very Good. Budynek należy do funduszu Akron Investment Central Eastern Europe II.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz