Kinnarps nowy

Showroom pachnący kawą

Biurowiec Adgar Park West
Biurowiec Adgar Park West
Firma Segafredo Zanetti Poland otworzy swój showroom w biurowcu Adgar Park West.

W drugiej połowie czerwca do biurowca Segafredo Zanetti Poland wprowadzi się do biurowca Adgar Park West. Showroom firmy będzie znajdował się na parterze budynku, gdzie zajmie 183 mkw. powierzchni. Będzie można tu np. obejrzeć dostępne w ofercie ekspresy do kawy czy dobrać kawę do swojego lokalu. Przy showroomie będzie działać również serwis techniczny. Miejsce to przeznaczone jest jednak przede wszystkim na szkolenia dla baristów. To właśnie tu będzie działać szkoła baristyczna Segafredo Zanetti w Polsce (obiekty tego typu znajdują się w kilkunastu innych miastach europejskich). 

W wyborze nowej siedziby biura kierowaliśmy się przede wszystkim wysoką jakością kompleksu Adgar Park West i oferowanych standardów, otoczeniem, atrakcyjną lokalizacją, a także panującym tu klimatem, sprzyjającym rozwojowi miejsc niebanalnych, nowoczesnych i otwartych na ludzi – powiedział Wojciech Serafin, dyrektor handlowy ds. HoReCa Segafredo Zanetti Poland. 

Firma Segafredo Zanetti Poland stanowi część międzynarodowej Massimo Zanetti Beverage Group (MZBG). Swoją pozycję rynkową umacnia ona poprzez dystrybucję swoich produktów w kanałach: HORECA i FMCG. Zgodnie ze strategią firmy, kładziemy duży nacisk na rozwój marki w dużych miastach ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy. Stąd decyzja o otwarciu szkoły baristycznej dla naszych klientów z branży gastronomicznej. Naszym celem jest krzewienie i rozwijanie wiedzy na temat prawidłowej sztuki parzenia i picia kawy, zgodnie z najwyższymi włoskimi standardami. W kolejnym roku planujemy otwarcie drugiego centrum szkoleniowego, które mieścić się będzie w siedzibie firmy, w Bochni k. Krakowa. Jest to strategia dla całej grupy, która posiada już kilkanaście takich miejsc w samej Europie – dodaje Wojciech Serafin z Segafredo Zanetti Poland.

Kompleks Adgar Park West składa się z trzech połączonych ze sobą budynków (w tym roku wystartuje budowa kolejnego etapu). Oferuje on 43 000 mkw. powierzchni najmu i ponad 1100 miejsc parkingowych w trzech garażach podziemnych oraz na parkingu zewnętrznym. 

 


0.0
Tagi: Adgar
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Janek64 :
Bardzo dobrze, kawa pachnie świetnie i pobudza do działania w pracy i nauce na każdy dzień, a szczególnie ta świeżo palona od http://www.coffeenation.pl/
19 czerwca 2018 11:51