bcb wrzesień 2020

Mokotów przyciągnął dwie spółki

Nowe biuro dla NUTRICIA Polska oraz Żywiec Zdrój (źródło: zasoby wewnętrzne spółek DANONE)
Nowe biuro dla NUTRICIA Polska oraz Żywiec Zdrój (źródło: zasoby wewnętrzne spółek DANONE)
Dwie spółki z grupy DANONE wprowadziły się do biurowca Bobrowiecka 8.

Zlokalizowany na warszawskim Mokotowie biurowiec Bobrowiecka 8 zyskał nowych najemców. Swoje biura będą tu mieć dwie spółki z grupy DANONE – Żywiec Zdrój i NUTRICIA Polska. Łącznie zajmą one ok. 4300 mkw. powierzchni (mają także zabezpieczoną opcję ekspansji na przyszłość). Strategię biurowej relokacji i konsolidacji przygotowali konsultanci z działu powierzchni biurowych BNP Paribas Real Estate Poland.

To jeden z bardziej zaawansowanych projektów wymagający opracowania wielu scenariuszy działań, który udało nam się zrealizować w ostatnim czasie. Przeprowadzka z dwóch dotychczasowych lokalizacji pod nowy adres, do nowoczesnego biurowca to dla pracowników nie tylko wyższy komfort i lepsza jakość. To także większa efektywność pracy oraz łatwość zarządzania wynikająca z bliskości – komentuje Małgorzata Fibakiewicz, dyrektor działu wynajmu powierzchni biurowych BNP Paribas Real Estate Poland.

Uzyskane rozwiązanie spełnia nasze oczekiwania zarówno na płaszczyźnie biznesowej, jak i ludzkiej. Zgodnie z wartościami, którymi się kierujemy, tworzenie coraz lepszych, efektywnych ale i przyjaznych pracownikom, komfortowych warunków pracy jest dla nas bardzo ważne. Z jednej strony szukaliśmy rozwiązania dogodnego lokalizacyjnie, optymalnego dla dotychczasowych miejsc, gdzie mieliśmy nasze biura. Z drugiej strony zależało nam na większej i nowocześniejszej powierzchni. Nie był to proces łatwy, ale zakończył się z sukcesem. Oczywiście nadal pracujemy nad tym, żeby naszym pracownikom funkcjonowało się w nowej przestrzeni jak najlepiej mówi Małgorzata Kołodrub, dyrektor ds. komunikacji Polska i kraje bałtyckie, grupa spółek DANONE.

Partnerami strategicznymi projektu były: spółka B4PM w roli doradcy technicznego, pracownia Trzop Architekci odpowiedzialna za projekt aranżacji powierzchni oraz spółka Reesco jako wykonawca robót fit-out’wych.

 


0.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Teodor :
Mokotów wciąż na topie https://walterherz.com/pl/a/biurowy-mokotow-wciaz-sie-rozbudowuje
12 czerwca 2018 13:19