Bydgoszcz z nowoczesnym biurowcem

Arkada Business Park (źródło: Arkada Holding)
Arkada Business Park (źródło: Arkada Holding)
Biurowiec Arkada Business Park uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Jego zarządcą została firma Savills.

Arkada Business Park jest najnowocześniejszym biurowcem klasy A w Bydgoszczy. Pierwszy etap inwestycji jest już na ukończeniu i otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Obiekt oferuje 11 000 mkw. nowoczesnej powierzchni do wynajęcia. Jesteśmy niezwykle dumni, że nasz flagowy projekt został oddany do użytku. Jako największy deweloper w Bydgoszczy z ponad 40 realizacjami na rynku komercyjnym i mieszkaniowym zawsze staramy się wyróżniać najwyższą jakością inwestycji. Świadczy o tym brytyjski certyfikat BREEAM, potwierdzający, że obiekt jest przyjazny środowisku, tworzy komfortowe warunki pracy, a dzięki doskonałej lokalizacji zapewnia dogodny transport. Od początku przy projekcie Arkada Business Park stawiamy na profesjonalistów – generalnym wykonawcą jest lider rynku Skanska, a dopełnieniem w zakresie zarządzania globalna spółka nieruchomościowa Savills. Jesteśmy przekonani, że powierzenia zarządzania tak doświadczonej w tym sektorze międzynarodowej firmie, zaprocentuje najwyższą satysfakcją najemców biurowca – mówi Jan Wawrzkowicz, prezes spółki Arkada Holding.

Arkada Business Park składa się z dwóch budynków biurowych. Łącznie zaoferują one ponad 22 000 mkw. powierzchni najmu. Kompleks zlokalizowany jest przy rondzie Fordońskim, które jest jednym z głównych skrzyżowań w Bydgoszczy. Arkada Business Park posiada certyfikat BREEAM z oceną Very Good. Inwestorem kompleksu jest For 2, spółka należąca do Grupy Holdingowej Arkada Invest, zaś generalnym wykonawcą jest firma Skanska.

Bydgoszcz dynamicznie się rozwija. Miasto ma coraz więcej do zaoferowania sektorowi nowoczesnych usług dla biznesu, będąc znaczącym i silnym ośrodkiem branży IT, m.in. dzięki większej dostępności powierzchni biurowych oraz stałemu dopływowi pracowników z lokalnych uczelni. Arkada Business Park zapewnia przedsiębiorcom wysokiej jakości przestrzeń do prowadzenia biznesu, w dogodnej lokalizacji – mówi Bartłomiej Łepkowski, dyrektor działu zarządzania nieruchomościami i aktywami Savills. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz